Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2évesnek érdemes orkánnadrágot...

2évesnek érdemes orkánnadrágot+kabátot venni télre vagy jobb az overál? Melyik praktikusabb?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Tavaly volt 2 éves a lányunk, sokkal praktikusabb volt már a 2 részes. Az egy részesnek mindig felcsúszott a szára, mikor leült és alig használtuk. A két részest jobban lehet kombinálni, a kabát külön is jó, ha csak a nadrág koszos nem kell az egészet mosni.
2016. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még az ovis gyerkőcömre is szívesebben adom az egyberészest. Van külön is,de nálunk az csúszik fel inkább..
2016. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

már tavaly télen(1,5)évesen is alug tudott közlekedni orkánnadrágban, pláne ha overált adtam volna rá, a bölcsiben is tapintatosan említették, hogy zavarja a mozgásban a gyermeket.(pláne a nagykabáttal együtt)

2,5 lesz télen, bélelt nadrágja lesz és téli kabát.

max akkor megy overál alá, ha huzamosan kint kell tartózkodnunk(hosszú séta mamához, vagy hasonlók)

2016. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lofralni a varosban,ketreszest,abbol konnyebb kiszabaditani ha bementek valahova.

Szankozni es mas sokaig egyhuzamban kint levos,sokat mocorgos,ugralos programra overalt.

Majd bolcsibe,oviba szinten inkabb overal.jobban vedi a derekat mikor gurulnak a hoban :)

2016. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bélelt nadrágot és téli kabátott adok rá most lesz 3 éves.

Tavaly sem tudtan rá adni már, nem mozgott ugy benne.

2016. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a bélelt nadrág nem ázik át a hóban?vagy milyet vesztek?
2016. szept. 14. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Utcára, vagy ha megyünk valahova bélelt farmert alá persze harisnya.

Ha kiviszik az oviban akkor meg ugyan ez csak víz álló hőmegtartó sport nacit adnak rá

2016. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyberészest adnék rá még most is, csak már nem kapni 128-134-esben.
2016. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 2 részest szeretem, olyat aminek kantáros a nadrágja, így védi a derekát is, de ha pl. csak az egyik része koszos, elég azt kimosni, vagy ha nincs az a nagyon hideg és csak átsétálunk mamához, elég a kabátot ráadni.
2016. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!