Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyereketek hány éves koráig...

A gyereketek hány éves koráig vettetek megkötős sapkát?

Figyelt kérdés
Óvodába már érdemesebb sima belehuzósat venni vagy még kell a kötős?
2017. szept. 9. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
1,5
2017. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem használt egyik gyerekem sem olyat, ha eredetileg volt is rajta levágtam
2017. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
1 éves, már sima van neki, kicsiként is azért kapott csak olyat mert a méretében csak megkötőset találtam.
2017. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nekem felnőttként is van megköthető sapkám. ;)

Egyszerű az ok: kialakításuk miatt azok védik a legjobban a fület.

Téliből amíg hajlandó felvenni, csak olyat veszek.

Ősziből pedig már 1 évesen is simája volt.

2017. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hónap végén lesz 2 éves a fiam és őszre most simát vettem. Tavaszra még megkötős volt neki.

Szerintem praktikus a megkötős, a fiam télen szedte volna le a fejéről, csak hát nem sikerült.. már most leszokott erről, de egy időben amit tudott, levett magáról.

2017. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom ha akarja, simán leszedi a megkötőset, 1 évesen is le tudta szedni, addig húzta. Másfél éves kora után vettem neki tavaszra egy simát is próbaképp, abszolút eszébe sem jutott piszkálni, úgyhogy most már szerintem nem fogok ezzel bíbelődni. Télre én az űrhajós sapit preferálom, mert az a nyakát is védi.
2017. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt nem szedte volna le amit én húztam az enyém fejére.. kötött sapi úgyhogy nem nyúlik a madzag rajta, letépni nem tudja. Görcsre kötöttem. A férjem se tudta levenni a fejéről, nemhogy a gyerek.. egy ideig próbálkozott a fiam de feladta és leszokott a sapi leszedéséről, a tavaszit már le tudta szedni de akkor már csak akkor piszkálta, ha tényleg melege van.
2017. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!