Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a fiúgyermekek fülében fülbevaló van?

Figyelt kérdés
Az ismeretségi körömben egyre több kisfiúnak van fülbevalója és nem romák. Ez most menő vagy mi? Ők nem tartják ezt b*zisnak? Vagy nem félnek, hogy csúfolni fogják emiatt a gyereket? Nektek mi a véleményetek erről?

2017. szept. 15. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Pont az, mintha egy lánynak. Anélkül sose csináltatnék a gyereknek fülbevalót, hogy Ő azt szeretné. Ha meg szeretné, nem mindegy, hogy lány, vagy fiú?
2017. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Attol is felhetnek, hogy a gyerekem neve nem tetszik masoknak, es amiatt csufoljak majd.

Vagy hogy nem epp divatos ruhakat adok ra, es amiatt csufoljak.

Vagy nem lesz divatosan levagva a haja.

Vagy nem lesz a legmenobb telefonja.

Vagy nike cipoje lesz, nem adidas, es epp az adidas lesz a meno.

Ha mindig azt akarnam csinalni a gyerekemmel, ami mindenki masnak tetszik, akkor minden percben stresszelhetnek valamin.


Amugy en sem ertek egyet a fulbevaloval, ha fiu, ha lany, de nem itelek el senkit emiatt. Mint ahogy mas miatt sem.

2017. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

A kétezres években volt divat az Nsync Shygys és hasonló fiú bandák miatt. Legalábbis felénk így volt. Én azóta nem láttam ilyet. Ja de, amikor divatba jött a Morrisonsos fiúk körében a "gyémánt" négyzet fülbevaló.


Szóval én ezekhez a divatokhoz kötöm sajnos, úgyhogy nem, nem tetszik...

2017. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon b**isnak gondoltam régen, nem tudtam, hogy manapság us divat... egyáltalán nem láttam mostanság. Egyébként ha a gyerekemnek annyira baromira tetszene, én megengedném neki ettől függetlenül. Ha megunja, majd kiszedi és a luk összeforr.
2017. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Lányomnak kilövettük baba korában, szerintem egy lánynak nem baj ha van. Fiaimnak már nem lövetem, majd ha felnőnek intézik maguknak ha akarják.
2017. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen róla igazán véleményem, hacsak az nem, hogy nem tetszik. Nem tarom se bzisnak, se cgányosnak, nem hiszem, hogy bármi baja lenne tőle, csak nem tetszik. Nem tartom ízlésesnek.
2017. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!