Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 éves kislánynak ha...

Egy 4 éves kislánynak ha adnak sört, milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nagy büszkeséggel meséli, hogy nem egyszer ad a 4 éves kislányának sört. A kislány néha már követeli a sört. Hogy mennyit ad neki pontosan (két-három korty vagy több) nem tudom, de szokott neki adni. Milyen következményei lehetnek ennek? Lehet maradandó hatása is?
2010. máj. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom nem minden nap ad neki 2 üveg sört.

Semmi baja nem lesz tőle.

2010. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Időnként 1-2 kortytól semmi baja nem lesz. Mégsem kellene rászoktatni.
2010. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
én jelenteném ezt a védőnőnek. komolyan!!! utána jön a kávé, meg a cigi??? mert azt is "kinézi" a gyerek a szülő szájából. Felháborító!
2010. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

1-2 korty sört sem szabadna ekkora gyereknek innia, ettől függetlenül, én is elloptam mindig apu üvegét és az utolsó fél kortyot kiittam:) diplomás ember vagyok, szóval baja nem lesz tőle:) persze nem helyes.

az én ismerősöm a 20 hónapos kislányát martiniztette és boroztatta. azért az kicsit durvább. ja és a kislány annyi tejet iszik, amennyi a milkyway-ben van - idézet a szülőktől. na az ilyenektől viszont én is elvenném a gyermeket.

2010. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
gyerekkoromban en is mindig kunyiztam a sörhabot :D nem vagyok sem degeneralt sem alkoholista:D Egy-ket kortytol semmi baja sem lesz, de rendszeresen es fel deci szamra nem kell es nem is szabad egy gyerekkel sört itatni vagy barmifele alkoholt.
2010. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

atyaisten, milyen emberek vannak ezen az oldalon, ha azért lepontoznak, mert ellenzem hogy gyereknek alkoholt adjanak!!!!! ti normálisak vagytok?

1. az alkohol függőséget okoz, úgy hívják hogy alkoholizmus. És igen, gyerekek is szenvedhetnek tőle, vannak drog és alkohol függő gyerekek napjainkban. vannak akik már az anyaméhben drogfüggővé válnak hála a jó édes anyjuknak.

2. az alkohol méreg egy kisgyermek szervezetének. Tehát ami egy felnőttnek meg se kottyan, attól egy gyermek alkohol mérgezést kaphat, sőt meg is halhat.

Jelen esetben nem tudjuk mennyiket kap a gyerek, de hát aki ezért lepontoz, annak csak gratulálni tudok.

2010. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!