Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak ajándék?

3 éves kislánynak ajándék?

Figyelt kérdés
Mit lenne érdemes venni egy 3 éves kislánynak akinek kb mindene megvan? Unoktatesó kislánya, így 2-3ezer forint körül gondolkodom valami nem tul nagy ajándékon.. Puzzle esetleg? Vagy mit tanácsolnátok?
2017. szept. 19. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En konyvet vennek
2017. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Puzzle, plüss, baba, ha csajos típus akkor ruha, kisautó, meséskönyv.

Az én lányom ilyeneknek örülne.

2017. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Festék, gyurma

matricás foglalkoztató

Baba

Dr táska

Kirakó, memória

2017. szept. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Könyv.

rengeteg olyan könyv van, amiből esetleg anyu most is tud olvasni, de később is érdekes lesz. Tesz-vesz városos könyvek pont ilyenek. A gyerekem imádta, ha olvastam, és én emlékszem, mennyire élmény volt, amikor már magamnak tudtam olvasni. remélem év végére nálunk is menni fog.

De jó lehet még Findusz és Pettson, vagy Zokniról, a kis hollóról szóló mesék. Esetleg Boribon, Annipanni, Kipkop, Pöttyös Panni, stb.


Ha nem könyv, akkor valami fogyóeszköz: foglalkoztató könyv ceruzával, filccel, festék, gyurma...


És azért ne felejtsük el, hogy ebben az életkorban a baba mindig telitalálat, ugyanúgy, ahogy egy tütü, tündérszárny vagy varázspálca is :D

2017. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én 3 evesem szeret mindent ami katicás.

Es a Boribonos könyveket.

2017. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!