Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt gyermeketeknek álló...

Volt gyermeketeknek álló szemölcse?

Figyelt kérdés
4 éves keresztlányomat már vitték bőrgyógyászhoz kapott is rázókeveréket de nem hatott!Kenegették Vérrehulló fecskefűvel is de semmi eredménye!Van valami praktika amitől elmúlik, vagy orvos távolítja el később? Elég látványos helyen van az arcán!
2010. máj. 27. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen az az álló szemölcs? Hol van neki?
2010. máj. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az állán van neki és kb. fél centire áll ki!Vékony, kemény bőrszínű szemölcs! A bőrgyógyász mondta, hogy álló szemölcs!
2010. máj. 28. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem le kell majd vetetni. Öcsémnek is volt. Neki orvos vette le.
2010. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno egy olyan folyadékot adtak, ami körömlakkhoz hasonló üveghez volt, a szaga pedig technokolra emlékeztetett. Azzal sikerült eltüntetni. Nem tudom, hogy mi a neve, még a gyerekek születése előtt volt ez, akkor írta fel bőrgyógyász.
2010. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
üveghez helyett üvegben, bocs.
2010. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 1. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!