Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lett ilyen népszerű a...

Mitől lett ilyen népszerű a Jázmin név? (Jázminrizs jut róla eszembe)

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 00:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul elég rizikós név,a Jázminhoz én mindenképp egy szépséget képzelek el, de mi lesz, ha 89 kg-s tehénke lesz?
2017. szept. 30. 00:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Disney mese miatt. Aladdin és Jázmin.
2017. szept. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ahogy a Hannát, Annát és Balázst sem.
2017. szept. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem a hangzasa nagyon tetszik es egy kedves szemelyt tudok elkepzelni. Nem a mese miatt mert az Aladdint nem szeretem. Minden ilyen nev amit tudsz vkihez kotni , rizikos. Amikor a fiamat vartuk Noel nev nagyon tetszett. Vasarlas kozbe hallottuk , hogy egy anyuka szol a fianak 'Noel , egy vajat is hozzal!' Meglattuk a fiut (16 lehetett) osszeneztunk ferjemmel es mondtuk , h nem lesz Noel. 😀
2017. szept. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szép név, kedvesnek érzem. Nem jut róla eszembe a jázminrizs :P De kinek mi tetszik. Minden évben felkapnak neveket. Most a 3. a 2016-os listán, ha jól tudom. De mifelénk ugyanilyen népszerű a Hanna, Anna és a Lili is.


A hozzászólásodra reagálva:

Bármelyik névre lehetne mondani valamit, hogy éppen mit vársz a viselőjétől mikor meglátod, és hidd el, nagyon sok esetben ez az elvárás nem teljesül. A legtöbb esetben még ez az elvárás is különböző. Senkinek nem ez alapján választanak nevet... (Remélem) Mikor a kislányunk nevén gondolkoztunk, eszünkbe sem jutott, hogy pl. tetszik ... név, de x év múlva lehet, hogy pufibb lesz és ki mit gondol majd akkor, "illik-e a nevéhez"... (Direkt így írtam, mert nem a névhez kötődő elvárásoknak kell megfelelnie.)

2017. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért fura egy 89 kg-s Őzike, egy 157 cm-s Pálma,vagy egy taposógép, könyöklő Ibolya.

Szomszédnőm Angéla, ami ugye angyal, aztán van egy olyan természete: nyílt utcán üvölti a férjének, hogy "s.ggbe rugdoslak". Meg egyszer az anyjával üvöltött, hogy " akkor dö...öljél meg"

2017. szept. 30. 11:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy milyen nevet választasz,nem tudhatod előre,hogy hány kilós meg milyen természetű gyereked lesz.A stílusod meg egyáltalán nem tetszik,ahogy írod ezeket a 89 kg-os tehén meg taposógépeket.Lehetne kultúráltabban is.

Szerinted az Angéla nevű szülei tudták,hogy majd ilyen lesz?Nem,akkor mi a probléma?

A Jázmim szép nev,bárkinek el tudnám képzelni.

2017. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo , a komijaidon sirok.😂😂 Nagyon jo fej vagy!😀😀
2017. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene olyan nevet adni gyereknek, ami később megkeserítheti az életét, mert csúfolják, stb. Nem a Jázminra írtam, mert az nekem tetszik, de vannak nagyon rossz hangzású nevek is.
2017. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Jázmin egy nagyon szép, nőies név, ami minden korosztályban megállja a helyét. Én legalábbis így gondolom.
2017. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!