Ezt ti értitek?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt egy kiülős cukrászdában ültem egy asztalnál és a szomszédos asztalnál ült egy nő,egy 7 év körüli kisfiú,meg a nőnek a barátnője.Trécselt az anyuka meg a barátnő,amikor a kisfiú szólt,hogy pisilnie kell,erre nem hogy bevitte volna a WC-be a gyereket,elküldte egy fához,míg ő trécselt tovább.Nem hallgatóztam,de csak mi voltunk ott,szóval nem lehetett nem hallani...Nektek mi a véleményetek erről?

2017. szept. 30. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Bunkó, proli viselkedés.
2017. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekelne, kisfiú, még odahugyozhat ahova akar, intelligensebb megoldás lett volna a wc azért.
2017. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ahhoz képest amit minap láttam a Tescóban ,hát ez a kisfiú igencsak light-os . Sőt még az anyuka is .
2017. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha van wc, akkor azért illett volna oda küldeni/vinni az anyukának.
2017. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Pasi, neki wc az egész világ! :D

Viccen kívül, hát elég proli az anyuka, sajnos a gyerek is ezt szokja meg így...

2017. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen az anyukának fontosabb volt a csacsogás, minthogy elmenjen a gyerekkel wc-re, ami kb. 5-7 perc. Ráadásul ezzel rossz példát is tanít a gyereknek.
2017. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána hova ment kezetmosni a gyerek? Ja, gondolom sehova. Anyukának meg ez megfelel így. Gondolom ő sem mos kezet wczés után. Gyönyörű.
2017. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenek euek a mai szülők. Tisztelet a ritka kivételnek. Amúgy meg 7 évesen már egyedül is ki kell tudni menni, nem kell anyuci segítsége.
2017. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Jó nevelést kaphat tuti. Van akinek fontosabb a pletyka:D illik nem illik van aki"megteheti":( wcre el kellett volna kíérni vagy mondani,hogy kérdezd meg a nénit/bácsit hol találom a wct ez kb. Egy mondat lezt volna neki.
2017. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Engem az is idegesit, ha a jatszoterre pisiltetik! Amikor en voltam gyerek, nekem egyszeruen muszaj volt visszatartani, amig nem volt wc! Mondjuk 7 evesen mar bennem is volt annyi buszkeseg, hogy nem csinalzam ilyet.
2017. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!