Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen házi készítésű uzsonnát...

Milyen házi készítésű uzsonnát adtok kisgyermeketeknek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Bundáskenyér, körözött, főtt tojás, tejbedara, tejberizs, szendvics.
2017. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi kicsink 13 hónapos. Uzsira legtöbbször gyümölcsöt kap, aminek éppen szezonja van, most így körte, alma, szilva, szőlő, banán. Szoktam kekszet sütni, teljes kiörlésű lisztből, azt is ropogtatja. Készítek gyümölcsjoghurtot is.
2017. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Házi túrókrém gyümölcsdarabokkal, natúr joghurt gyümölccsel és mézzel, pici szendvicsfalatok (kifli karikákra vágva, sajttal, sonkával, paradicsommal), reszelt répa túróval vagy naranccsal, gyümölcsrizs, házi zabkeksz gyümölccsel, de pl. nyáron volt, hogy négy méretes paradicsomot evett uzsira, azt kérte.

(20 hónapos lesz jövő héten)

2017. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem fogalmaztam pontosan, én nagyon ovis, kisiskolás gyerekre gondoltam, h vacsiig mit adtok neki, ha hazajön az oviból, suliból. Olyan 3-4-5 körül?
2017. okt. 9. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Hazi készítésűt sajnos nem, mivel amíg jó idő van, ovi után irány a játszótér vagy a különprogram heti 2x. Így leginkább fánkot, előre csomagolt sütit, dörmit, tejszeletet, banant, műzli szeletet tudok vinni. Persze vihetnék szendvicset, de úgysem enné meg az ovis uzsonna után.
2017. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!