Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megéri nekem dolgozni? Tartósa...

Megéri nekem dolgozni? Tartósan beteg kislányom miatt gyesen vagyok, ez mellett napi 8 órát dolgoztam reggel 8-tól délután 4-ig. Ez nekem megfelelt a gyerekek miatt hisz reggel el tudtam indítani őket és este is velük voltam.

Figyelt kérdés
Férjem a sok tartozásunk miatt külföldön vállalt munkát. Az eddigi munkám sajnos megszünt, jelenleg volna egy lehetőségem ami egy alkalmi munka és nem sokat keresnék vele, de a semminél jobb lenne. De a baj az hogy korán kéne mennem így a gyerekeknek a mamánál kéne aludniuk. Ma van az első este és már most ellenkeznek ez miatt, nem szeretnek ott aludni. Azon tünődöm hogy vajon megéri az a kis pénz hogy minden nap havonta két hetet veszekedjek a mamánál alvás miatt. Kérdésem hogy megéri szerintetek? Szívem szerint otthon maradnák, de félek hogy ezt nem engedhetem meg magamnak.
2008. okt. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden pozitív döntés, amit magadért teszel és nem magad ellen, megtérül. Ha valóban egy család vagytok, akkor együtt kell a jövőt megteremtenetek és nem külön. Ami igazán alőre vinne titeket, ha a férjed hazajönne, ha még van szerelem. Még akkor is, ha itthon fele annyit keresne, az is előre vinne anyagilag IS.

Én drukkolok. Ha elakadsz írhatsz privit is!

2008. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A házzaságunkkal nincs szerencsére semmi próbléma. A tartózásaink miatt kéntelen kint dolgozni (kb 3-4-szer keres többet mint otthon az otthoni fízetésből nem tudnák fízetni a tartozást. Ahoz képest amit ő keres csekélynek érzem az én kis fízimet, ezért nem érzem hogy megéri a gyerekeim nyugalmát még azzal is megbolygatni hogy én is eljárok időnként dolgozni.
2008. okt. 22. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán felmerül a lehetősége annak, hogy Ne dolgozz, az azt jelenti, hogy nem létfontosságú, nem ezen múlik a megélhetésetek.

Ezért mindenképpen abban erősítenélek meg, amit te is szíved szerintinek érzel, hogy élj a lehetőséggel és maradj velük otthon!

2008. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyerekek nyugalma az első, az a pár ezer forint többlet nem éri meg. A gyerekeknek rád van szüksége reggelente, nem arra hogy a hiányodat szenvedjék.
2008. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!