Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyereketeknek...

Engeditek a gyereketeknek Pamkutyát, Jamesmc és hasonló videósokat nézni? 7 éves lányomat csak ez érdekli

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak pamot ismerem, azt meg simán! :D
2017. okt. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is csak pamkutyát ismerem és az nagyon jó, nincs benne semmi olyan, amit ne láthatna egy 7 éves, nekem inkább az lenne a gondom, hogy ilyen fiatalon már ennyire a youtuberek kötik le, jobban örülnék ha a korának megfelelő játékokkal játszana.
2017. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pamkutya nálunk is megy :)
2017. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézi Pamkutyát és Jamest is. Viszont vannak olyan videósok akik tiltólistán vannak.
2017. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moon_Walker ***** válasza:

bakker a lányaimnak 4-ikben volt először telójuk.

addíg csak könyvek és családi szórakozások.

utána ehez jött PLUSZBAN a teló.


és igen most nézik ezeket a szarokat. :-)

justvidmant én is néztem.

2017. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nem engedem nézni de a lányomat nem is érdekli ő elvan a kedvenc meséjivel .
2017. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Az nem baj, ha videósokat néz, de nem ártana figyelned arra, hogy az igényesnek mondható mezőnyt nézze. Pamkutyában szerintem semmi kivetnivaló nincs, azonkívül te tudod, kiket engedsz neki nézni.
2018. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!