Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mennyi idősen, hány...

Kinek mennyi idősen, hány hónaposan kezdett önállóan kanállal ellni a babája?

Figyelt kérdés
Hány hónaposan ettek rendesen önállóan, úgy hogy normálisan fogta a kanalat és tette a szájába, malackodás és nagyobb balesetek nélkül?
2017. okt. 12. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőven nem volt már baba. Majdnem 2 éves volt, addig nem is érdekelte a dolog, örült, hogy etetem. Így megúsztuk a "malackodást" és gyorsan belejött a dologba. Most lesz 3 éves, kezd barátkozni a késsel-villával evéssel.
2017. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
2 évesen már kellene. A kisfiam szeptemberben volt 2 de malackodik még. Védőnőnek nem igazán tetszik, orvos azt mondja nem baj, de sokat gyakoroljon.
2017. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alig 2 évesem nem tud vagy inkább nem akar, mert villával viszont simán eszik.

Kanállal csak szórakozik. Merít majd direkt megfordítja és így nyalja le. Persze ez levessel KO.

Nem egy nagy evő, én ennek is tudom be.

2017. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18hósan kezdtük, most 26hós és egy ideje már szépen.megy.

Szerintem mire közösségbe kerül, nem árt.

2017. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az inkább 2-3 év körül.

Másfél évesem nem engedi hogy etessem így eléggé le is vagyok korlátozva mit főzzek neki de csak kézzel hajlandó enni, kanállal még nincs türelmem sokat tanítgatni mert csak bemérged meg kotorja, meg imitálja az evést.

2017. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam akkor hogy a 15 hónaposomnak még ne megy :) Többektől hallottam és láttam gyerekeket is már enni rendesen.
2017. okt. 12. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet 2 évesen kezdte egyáltalán érdekelni. Korábban is azért valamennyire tudott már, bár inkább villával, de nem volt hozzá türelme, mindig mondta is, hogy kézzel. Aztán egyszercsak elkezdett kanalazni kicsivel 2 éves kora után, tök ügyesen. De nem is akartam erőltetni, rossz evő volt, nem akartam, hogy még ennyit se egyen. 15 hónaposan még ráér :)
2017. okt. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!