Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig "normális" hogy egy lány babázzon?

Figyelt kérdés
Furcsa ha mondjuk egy 14 éves lány még néha szokta öltöztetni a babáit?
2017. okt. 18. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa, de valószínűleg azért, mert én sosem babáztam. Voltak babáim, nagyon pici koromban néha eljátszottam, hogy megetetem őket, de ez max 10 percig kötött le. Később meg már egyáltalán nem. Nem is nagyon tudom hová tenni ezt a babázás dolgot, főleg, ha egy kamasz gyerekről van szó. Mit csinál a babával? Én 14 évesen már nagyon más dolgokkal foglalkoztam, inkább olvasni szerettem, meg leveleztem külföldiekkel (igazi levélben, angolul), rajzoltam, festettem, álmodoztam a kedvenc sztárjaimról :D gyűjtögettem magnókazettára a kedvenc dalaimat, papíron ruhákat terveztem, barátnőimmel voltam, társasoztam, ilyesmik. Nehezen tudom elképzelni, hogy egy 14 éves tinit leköt egy játékbaba, de persze biztos van ilyen is. Csak nekem ez mindig is olyan életidegen volt, meg unalmasnak is tűnt. Akkor már inkább legózni szerettem :) Vagy bármit, ami kreatív, amivel alkot valamit az ember, legyen az akár gyöngyfűzés, hímzés, gyurmázás, vagy akármi.
2017. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mikor egyedül van otthon akkor szokta elővenni, öltöztetni, babusgatja, kitalál dolgokat.
2017. okt. 19. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!