Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, hogy két 4-5...

Normális az, hogy két 4-5 éves lány csókolózik egymással az oviban?

Figyelt kérdés
4 éves lányom ma azzal állított haza hogy két ovis társa (mindketten lányok) csókolózott az oviban, mire ő szólt az óvónéninek, aki megbüntette őket.
2016. febr. 17. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt én fenntartással kezelném egy ovis gyerek meséjét.


Másrészt igen, normális ennyi idősen a szexuális érdeklődés, és a lehető legrosszabb, amit az óvónő tehetett ilyen helyzetben az az, hogy megbüntette őket.


Ilyenkor a gyerekeknek el kell magyarázni a dolgokat, de büntetni nem szabad, mert így lehet bennük elültetni azt, hogy a testiség rossz dolog.

2016. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
meg hat a fene nagy meleg liberalizmus kozeppette - amikor lassan ott vagyunk hogy legalis lesz a meleghazassag - miert varjuk hogy egy 4-5 eves eltudja kuloniteni magaban erkolcsileg, hogy mi a normalis?? kicsit off mert nyilvan itt nem arrol van szo hogy lattak egy csokolozo leszbi part es azt utanozzak, de azert remelem, akik most olyan nagy szajjal szonokolnak az elavult anya apa csaladmodell ellen, kerulnek majd olyan helyetbe hogy el kell magyarazni a gyerekuknek miert jobb megis ha lany neg fiu puszizkodik.
2016. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen is- nem is. Nem normális, mert valahonnan biztos eszükbe jutott, tehát valahol látták ezt, ovisoknak még nem kéne "ilyen" műsorokat nézni, de sajnos már sokszor a gyerekeknek szóló műsorokból is dől a szexualitás. Az viszont normális, hogy kipróbálják. (mi 8 évesen próbáltuk ki, mert láttuk a Dallasban :D )

Az óvónéni reakciója viszont cseppet sem normális.

2016. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Az normális hogy kipróbálják, de az is hogy ezért büntetést vagy verést kapnak, hogy ne tegyenek ilyet többet.
2016. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

én 5 éves fiam is a Bandikát fogja feleségül venni, ha a Sárika nemet mond. ha Bandika is, akkor jövök én <3


ennyi.

2016. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
normális hogy próbálkoznak, nem kéne megbüntetni őket érte, de nem baj ha szól az óvónő hogy ne csinálják. de büntetést nem kéne kapniuk ezért. és az meg hogy két lány.. nem mindegy? ilyen korban ez még nem jelent semmit.
2016. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az egyik lány közülük állítólag már több fiúval is "csókolózott" a csoportból.

Szerintem jó hogy az óvónő rájuk szólt, mielőtt még a fél csoport csókolózásba kezd a hatásukra... A büntetés mindössze az volt hogy az asztalhoz kellett ülniük kis időre.

Én egyébként azt szoktam mondani a lányomnak, hogy csak a szerelmesek szoktak csókolózni, ezért van az, hogy neki puszit adunk, apa-anya egymásnak pedig csókot.

Amúgy nem örülnék ha a lányom utánozni kezdené őket, főleg így az influenza időszak közepén... (anyósom szerint egyébként az óvónőknek azt sem kéne engedniük hogy puszit adjanak egymásnak mert azzal is terjednek a bacik)

2016. febr. 17. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Nem tudom helyileg hol ,melyik oviban történt,de az én lányom is tegnap ezzel állított haza!!! Ott is két 4-5 év körüli kislány "csókolózott".-szintén egyik már fiúkkal is.... Annyit mondtam a lányomnak,hogy nem szeretném,hogy ő is esetleg ilyent csináljon.. Azt mondta ő nem akarja ... Ennyivel lezártuk
2016. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te jól reagáltál kérdező. Nem kell ennek nagy feneket keríteni. Már csak azért sem, mert ugye mire harap a gyerek, arra amire a felnőttek is. Ha az óvónő is szép higgadtan kezelte volna, akkor két perc múlva már más érdekelte volna őket.
2016. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!