Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lesz a karácsonyi ajándéka...

Mi lesz a karácsonyi ajándéka 4-5 éves gyermekednek? Mennyi pénzt szánsz rá?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
5,5 èves lesz Karácsonykor a fiam. Egy rollert kap tőlünk (a règit kinőtte), 15.000 forintba kerül.
2017. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
4,5 éves lesz akkor és szánkót kért a kislányom
2017. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Mellé kap meglepetésként frozenes pizsamát nehogy ne legyen hó..
2017. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Lego city készleteket, lábbal hajtós autót, könyveket. Úgy 60-70ezret szánunk rá
2017. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fú, pont nemrég hozta a postás. A 4 éves nagyobbik lányom Barbie interaktív lovat kap, ezt nagyon emlegette, látszik hogy vágyik rám. Férjemmel beszélgettünk mi legyen, mert nem egy olcsó dolog, ami azt illeti. De pont most hétvégén voltak nagy akciók a játékwebáruházakban, úgyhogy le is csaptam rá viszonylag jó áron.
2017. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elfelejtettem 23.000 ft volt a ló.
2017. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A 4,5 éves kisfiam legómániás, szval legókészletet kap (lehet, hogy nem is egyet). Egy távirányítós autót már vettünk (nem a méredrága kategória). Talán még egy szivacslövedékes játékfegyvert (NERF), bár kicsit irtózom attól, hogy karácsonyra játékfegyvert hozzon a Jézuska, de ez egy másik téma. Ő említette, tudom, hogy örülne Neki, a barátjánál játszott vele, nagyon tetszett Neki.

A 2,5 éves kislányom kap egy nagyobb babaházat babákkal (Barbi-házra gondoltam, meg Barbiekra, amiket öltöztethet, imádja). A másik nagy kedvencei a játékpónik, 1 játékpónit is kap.

Ezeken kívül mindketten kapnak 1-1 filctoll-, színesceruzakészletet, mert nagyon elhasználták a meglévőt.

Ja, és gyurma minden mennyiségben. A kettejük ajándékaira olyan 56-60 ezret szánunk.

Valamint lesz egy közös családi ajándék (amit lehet, hogy nem is mi veszünk magunknak, hanem a nagyszülők Jézuskája hozza): egy diavetítő plusz néhány tekercs film. Vágyunk a férjemmel gyerekkorunk hangulatára, a gyerekek pedig izgatottan várják a közös vetítéseket.

2017. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Egy fontos dolgot elfelejtettem: a könyveket. Könyveket is ajándékozunk a gyerekeknek (magunknak is), már így ősz elején elkezdünk könyveket venni, szeretjük, ha egy nagy halom új könyvvel ismerkedhetünk karácsonykor a fa alatt.
2017. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ikerlányaim 5 évesek lesznek. Kapnak Sylvanian families figurákat,bútorokat, babaházat, meg jelmezeket, ezek kerültek összesen 50. 000 Ft-ba. Kisfiam 6 múlt, ő Jupiter tűzoltóautót, meg strech armstrongot kap, ez kb 25.000 Ft. Van egy nagyobb lányom is, de itt most más korosztály volt a kérdésben. Inkább veszek nekik nagyobbat, de kevesebbet, mert a sok apró vacakból elegem van. Ezeket meg nagyon szeretnék.
2017. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
A roller és a szánkót nem tartanám jó ötletnek, hó nemigen lesz, legalábbis nem sokáig, rollert meg télvíz idején nem tud használni, csak tavasszal, az meg milyen ajándék?
2017. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!