Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lesz a karácsonyi ajándéka...

Mi lesz a karácsonyi ajándéka 4-5 éves gyermekednek? Mennyi pénzt szánsz rá?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A szánkót én sem tartom jó karácsonyi ajándéknak, de ha a gyermek ezt kéri...

Én azt gondolom, a szánkó, de ugyanígy a roller is akkor lehet jó ajándék, hogyha csak egy a több karácsonyi ajándék közül. El nem tudom képzelni, hogy egy darab szánkó árválkodjon a karácsonyfa alatt úgy, hogy lehet, hogy egész télen nem is tudjuk használni.

A mi gyerkőceink tavaly karácsonyra a sok ajándék mellé kaptak egy-egy rollert. Nem fagyos, száraz napokon ki tudták próbálni, nem kellett tavaszig várni. De a roller mellé szerintem kell még 1-2 olyan játék, amivel bent a lakásban is boldog eljátszhat a gyerek. A legjobb, ha a család tudja körülülni. Egy jó társas vagy egy nagy legószett, azzal mindenki játszhat. Gyerekkorom legszebb élményei a nagy közös családi legózások, társasozások, vetítések szentestén.

2017. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

5,5 éves lesz a fiam. Tőlem és a férjemtől egy nagy mentőhelikoptert kap (pörög, hangot ad, leereszti a mentőzsinórt stb.) ez 10.000 Ft körül mozog.


A nagyszülők pedig 4-en adnak egy nagy markolót, ez is 10.000 Ft.

2017. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
1. vagyok. Hidd el, az én fiamnak tökéletes ajándék a roller. Ha nincs jég a járdán (márpedig felénk nagyon ritka, mindig eltakarítják), akkor az én fiam télen is úgy megy a rollerrel, mint a nyíl. Ő már nem most tanul rollerezni, évek óta nyomja, na meg ez nem egy kis gyenge, kiskerekű roller lesz.
2017. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Újra 1. vagyok. Nyilván nem ez lesz az egyetlen ajándéka, ezt csak tőlünk, a szüleitől kapja, ezen kívül még legalább négy-öt helyről kap ajándékot (a többi mind benti játék lesz és kettő kivételével mind együtt ünneplünk Szenteste, szóval a fa alatt lesznek), viszont az biztos, hogy a rollernek fog a legjobban örülni, mert imádja.
2017. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%

Én sem tudom elképzelni hogy egy rollert vegyünk neki csak.

Mi lego scooby doo készleter veszünk, 39000ft ért, hot wheels autó pályát hozzá táskát autókkal, intelligens gyurmát, 2x2 es rubik kockát. Jelenleg ezeket vettük meg.

Nagyszüleitől foci cipőt és sípcsont védőt kap és valami legot.

2017. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
1. vagyok. Nem vagyok híve az èsz nèlküli költekezèsnek. Vehetnènk neki tízszer ennyièrt is ajándèkot, nem rázna meg, de a gyerek èrtèkrendjèt szèpen odavágnánk. Így mi "csak" egy 15 000 forintos rollert veszünk neki (ami a vágya) összességében viszont majd 100 000 forint èrtèkben fog ajándèkot kapni. Valóban sajnálni kell szegènyt....
2017. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 éves lesz, ezeket kapja tőlünk: lego duplo sarkvidék, lotti karotti társas, üvegfesték, disneys kirakó, újraragasztható matricás album jégvarázsos. 14000 forint volt kereken. Kb 15-20 ezer között gondolkoztunk, ennyi lett, szerintem bőven elég és változatos.
2017. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Regebben mi is annyi cuccot osszevasaroltunk, mint 15-os, de ertelmetlen. A gyerek igy is kap nagyszuloktol, keresztszulotol, nagynenitol, dediektol, stb., es mar volt a fa alatt kb. 8-10 ajandek. Azt se tudta mihez nyuljon, kapkodott es van amihez hozza sem nyult dec 27-ig....az ember feleslegesen akar oromet "vasarolni" a gyereknek a sokmindennel, holott eleg 1-2 olyan dolog ami kicsit nagyobb es az a vagya. Sl

Raadasul ez a "csak egy rollert sosem tudnek venni" iszonyatosan kartekony felfogas, ezt remelem 15-os nem adja tovabb a gyerekenek "ajandekba"!


Mi volt hogy egy 12 ezres legot vettunk es volt, hogy 40 ezres tv-t a szobajaba, mikor mi volt a vagyalma. De azt a bakit csak egyszer kovettuk el hogy osszevasaroltam egy fel boltot hogy "Karacsonyt vegyek neki". Nem akarom elcseszni a gyerekem, es ertelme sem volt akkor egyszer sem. (szerencsere, nem egy anyagias gyerek aki kivagja a hiszteriat ha "csak" egy dolgot kap)

2017. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!