Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyi fotózásra hol...

Karácsonyi fotózásra hol tudnék venni kislánynak ruhát 86/92-es méretben?

Figyelt kérdés
Jófogáson nézelődtem, de eddig ami esetleg méretben jó lenne, az nem tetszett. Mindenképpen karácsonyi motívumos ruhában gondolkodnék. Helyi facebookos adok-veszek csoportban is próbálkoztam, de sajnos sikertelenül. Minden ötletet köszönök!
2017. okt. 10. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne most keresd, hanem kb. 1 hónap múlva. Fix, hogy tele lesz ilyenekkel minden. Hm, tesco, pepco is szokott, de nem októberben, hanem november, december.
2017. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mikorra kell, de aliexpress, ebay stb már most vannak karácsonyi cuccok, de az idő, mire megérkezik. Az üzletekben majd jövő hónaptól lesznek karácsonyi cuccok várhatóan
2017. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesco tele lesz, mi is ott vettünk tavaly ,nézegesd hetente a kínálatot, pár hét és lesz választék.
2017. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pepco
2017. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Biztos meglepő lesz, de:gyermekruházati üzletben
2017. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban már biztos találsz. Mi tavaly Mikulasra a Tescoban és a Pepcoban vettünk. Karácsonyra meg a C&A ban.
2017. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma voltam tescoba már vannak karácsonyi lány ruhák.
2017. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden segítő választ! :-)
2017. okt. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!