Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A verdák egész estés változata...

A verdák egész estés változata nem valo ket es fel eves gyereknek, igaz? Milyen beszelo-autos meset tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés

Majd mindnekepp belenezek persze a verdakba, de addigis erdeklodnek. Azt meg nem lattam.

O nem latott meg egesz estes meset, es tudom hogy raerunk stb, de szivesen neznek vele egyet.

A youtubeon szokott bogyo es babocat nezni, es szerencsetlen mindig latja azokat a szornyu autos-traktoros animacioknak az ajanloit es nagyon nagyon szeretne nezni. Dehat azt nem engedem mert birzalmasak tenyleg.

Szoval kerdes: korai-e a verdak?

Mi mas ilyesmi van ennek a korosztalynak?

Illetve mikor (milyen korban) es milyen egeszesteset ajanlanatok?


2017. nov. 8. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudod 10-es azért, mert itt csak szuperanyuk vannak, akiknél nincs is otthon tévé...
2017. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Miért használhatatlan a válaszom?
2017. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Keresztfiam februarban lesz 3 eves,szoval most kb 2,5 eves.Nem reg neztuk vele eppen a Verdak 3-at.Egy par honapja eg ilyen Verdak lazban,olyan a cipoje,a sapkaja stb.minden,meg imad autokkal is jatszani.Az elso reszt meg nyaron neztuk vele,de kozben kirohangalt a szobabol,viszont a 3-at moziban ulve csondben vegignezte.Meg is lepodtem.
2017. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!