Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi gyumolcsot eszik...

Mennyi gyumolcsot eszik naponta 2-3 eves gyereketek?

Figyelt kérdés
+mikor, milyen formaban?
2017. nov. 9. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 és 4 évesek. 1-1 db alma, körte, narancs, banán, mikor mi szezonális. Általában mindent nyersen, hámozva. A banánból szoktam turmixot csinálni gyümölcsjoghurttal, tejjel. A nagyobbik az oviban is kap desszertnek általában. Amúgy mikor hazajönnek akkor
2017. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy vacsora után fürdés előtt.
2017. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy gyumolcs per nap?

Csak mert en sokkaltobbet probalok rasozni a gyerekemre (ami kisebb koraban gond nelkul ment) de mostanaban o is max ennyit eszik egy nap.

2017. nov. 9. 08:46
 4/12 anonim ***** válasza:
1-2 szemet de neki nagyon savat csinál ezért mértékkel adom, sokszor párolva.
2017. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

1 alma/banán nyersen + 3-4 tasakos gyümölcspüré (dm, 90g, 100 %-os). Ez utóbbiból bármennyit megbírna. Tízóraira vagy uzsonnára eszi.

2 éves

2017. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-4 tasakos egy nap? jezuskam az egy vagyon:). o is kap napi egyet (neha 2t)
2017. nov. 9. 08:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenesetre koszi minden eddigi valaszt, megnyugtato. Es ez elvileg elegendo?
2017. nov. 9. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Reggeli/tizorai utan 1 narancs vagy 2 mandarin, ebed utan 1 banan, uzsira gyumolcsjoghurt este pedig gyumolcspure a tejpepjebe, nagy en csinalom vagy uveges, vagy szivokas. 1,5 eves csak.
2017. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát figyu. Mikor mennyit sikerül. Egyébként azt figyeltem meg vannak ilyen hullámaik vagy nem tudom hogy fogalmazzak. Tudod amikor egy bizonyos ételt megesznek, kérnek napokig, hetekig, aztán napokig, hetekig nem kérik. Az enyémek inkább zöldségesek amúgy. Nyáron a kertben leszedik a paradicsomot, megmossák és eszik, maszatolják mindenhova. Bezzeg ha bent a tányéron eléjük rakom nem kell.

Meg ha erőltetem méginkább megmakacsolják magukat.

1.

2017. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megint 1.

Hogy elegendő-e? Nem tudom. Igazából megteszem ami tőlem telik hogy mindenből elegendőt kapjanak. Igazából nem látom, hogy kevesebb energiájuk lenne, vagy betegesebbek lennének, mint egy átlag 2 és 4 éves. Próbálok még vitaminokat is adni (Béres csepp, C-ésD-vitamint adok). Amit még észrevettem, hogy a mamáknál olyan kajákat is megesznek amit itthon nem.

2017. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!