Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik játék konyhát ajánlanát...

Melyik játék konyhát ajánlanátok egy 2 éves kislány szülinapi ajándékának?

Figyelt kérdés

Fontos hogy állva lehessen mellette játszani, legalább 45 cm magasan legyen a munkapultja, legyen benne hang és fény effekt. Ezt a típust néztem, szeretnék tapasztalati véleményeket kérni.

[link]



2017. nov. 13. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van, de az ikeás konyha úgy látom nagyon népszerű, tényleg jó. Abban ha jól tudom a főzőlap világít.

Miért ragaszkodsz hogy mindenféle handot kiadjon?

JÁtszatok úgy hogy pl igazi tésztát tesz a lábosba és azt kavarja, annak is lesz hangja.

2017. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi másfél éves kisfiunknak vettünk idén ikea-sat, le volt árazva soroksáron múltkor és az áruházi szülinapos kuponnal együtt (netről letölthető) jóval olcsóbban tudtuk megvenni. Egyszerűbb mint amit linkeltél, viszont szép, stabil, masszív darab és sok apró kiegészítő van hozzá. Babyszitter éveimben ismertem meg más családokban, időtálló darab.
2017. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Még egy szavazat az ikea konyhára. :) Elég stabil, masszív darab. Ráadásul meg lehet magasítani is, ahogy nől a gyerek. Nálunk a fism és lányom is szereti.
2017. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ikeas kiskonyhát veszünk majd a 2. szülinapjára (3 hónap múlva lesz). Nekem az tetszik benne, hogy élethü (igazi fa, nem rózsaszín zenélö gagyi valami) és rengeteg szintén élethü kiegészítö van hozzá (igazi fém lábasok, fakanalak, plüss zöldségek, gyümölcsök), plusz nagyon praktikusan rengeteg tárolóhely van benne, ahova mindent szépen el lehet pakolni.
2017. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak is ikea konyhája van, 12.900ftért vettem kuponnal nagyon megérte rengeteget játszottak vele. Most is ha jön valaki éttermeznek. Vettem mellé műanyag szeletelhető dolgokat, zöldségek, gyümölcs, kész ételek pl hot dog, szendvics.
2017. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! 15 ezer forint a limit ezért nem az Ikeás konyhát választottuk. De ennek a szülinapi kuponnak utánanézek. Mindenkinek megy a felpont!
2017. nov. 13. 16:49
 7/18 A kérdező kommentje:
Na a kuponról lecsúsztunk, tegnapig lehetett felhasználni.
2017. nov. 13. 16:55
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves 15.48-as válaszoló! Hogyan sikerült a majd 30 ezres játékot 12.900 Ft-ért megvásárolni?
2017. nov. 13. 17:04
 9/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nem akarok hülyeséget írni, de alap áron nem 16 ezer ft körül van ez az ikeas otthon? Mi külföldön élünk és itt 59 euro, tehát 18 ezer ft alatt kicsivel, gondoltam otthon biztos még olcsóbb is. A kiegészítök persze még erre jönnek rá, de azok 5-10 euros tételek (itt legalábbis) és meg lehet hozzá venni fokozatosan.
2017. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
50% -os Kuponom volt rá de akkor nem ennyi volt :)
2017. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!