Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan, milyen telikabatot...

Honnan, milyen telikabatot vesztek kisgyereknek, amiben mozogni is tud? A pepcos kabatok atmenetik?

Figyelt kérdés
Ahogy nezegetem a gyerekkabàtoka, mindben csak egy vatelinreteg van, ez kemeny minuszokra nem elég szerintem. A pepcoban van orkànos is, egyiken sem àll az a cimken, hogy téli lenne,akkor nem arulnak még télikabàtokat sehol?
2017. nov. 14. 06:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi tavaly ősszel vettünk pepco-s kabátot télire az akkor 3 éves fiunknak. Úgy látom, ezen a télen is jó lesz még rá.

Mi kivehető polár béléseset vettünk, hogy lehessen variálni: őszi kabátként bélés nélkül, télen béléssel hordja.

Elégedettek vagyunk vele, az elmúlt kemény télen teljesen megfelelő volt ez így.

2017. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6os válaszoló vagyok. Megmondanátok, miért kellett lepontozni? 😡 a kérdező megkérdezte ki milyen kabátot vesz a gyerekének. Én válaszoltam. Mi ezzel a baj? Komolyan mondom mint az oviban azt csináljátok.
2017. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

4-es voltam.

Erre a kabát témára valamiért nagyon érzékenyen reagálnak egyesek.

Ez volt az én kérdésem. A kérdezőnek hátha segít.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

Itt is ment a lepontozás, még nekem is beszóltak, pedig nekem minden válasz hasznos volt valamennyire, de már nem volt kedvem vitatkozni.

2017. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kik- ben vettem, 6000-ert, gyonyoru szep, vastag polaros belese van, kapucnis, fenek alattig ero, szoval egyertelmuen teli.

Tavaly lemaradtam rola. Ott neztem ki, de mire mentem nov. kozepe fele mar semmilyen teli kabat nem volt. Meg is lepodtem. Vegul C&A- ban vettem baromi sok keresgeles utan akciosan utolso darabost 8000-ert. Szerencsere tetszett is, de ha nem muszaj nem veszek 10 korul, mert csak 1 evig hasznalja ki.

2017. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én évről évre a Lidl-ben veszem a lányom télikabátjait. Most idén is vettem neki, nagyon meleg, és szerintem tud benne mozogni rendesen, és az ára is szuper volt: 3999 Ft.


Érdekes amit az egyik korábbi hozzászóló ír: nekem meg pont az a bajom a nemrég vásárolt Pepcos kabáttal, hogy iszonyat széles, kb mégegyszer beleférne a lányom.

2017. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lányomnak van pepcos télikabátja ,és lidl síkabátja ,soha egyikbe sem fázott.
2017. nov. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!