Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinetikus homokról mik a...

Kinetikus homokról mik a tapasztalatottok? Gyurmázni nagyon szeret a fiam de folyton kiszárad pedig play do dobozokban van.

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 15. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem szeretem, hullik, maszatol. inkább évente veszek neki gyurmát
2017. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, de azt hiszem ez már csak valami hamisítvány vagy utánzat, amit agyon reklámoznak. Az igazi azt hiszem a Kinetic Sand. A kislanyom is szeretne, ezzel szemezgetek. Engem is érdekelne, ha valaki ismeri ezeket, hogy melyik a jobb.

A Playmobil jatszóházban van ilyesmi homok, jó-jó, de nem olyan mint a kinetic a reklámban.

2017. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly déditől ilyet kapott a fiam, csak állatosat.

Neki azért vette, mert nem homokozhat, de nagyon szeret. Klassz benne turkálni, tényleg vonzza az embert, hogy nyomogassa, formázgassa. Még mindig ugyanolyan, mint egy éve, csak kevesebb van belőle, mert a "természetes elhasználódás" bejátszik. A mosógépből is vicces kiszedegetni...

2017. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!