Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben, hol tároljátok a...

Miben, hol tároljátok a gyerek/ek játékait? Ládában, dobozokban?

Figyelt kérdés
Már ömlik le a sok apróbb játék a polcról,nem nagy a lakásunk ezért kérnék helytakarékos ötleteket.
2010. máj. 20. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ikeában vettünk 2 nagy ülőkét, ami felforditva olyan mint egy tölcsér ((: abba tesszük a játékot, később ülőkének is jó lesz
2010. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó,tetszik:)
2010. máj. 20. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én nagyobb méretű műanyag dobozokat vettem,bár inkább ládára hasonlít,annyi minden elfér benne.Persze,nem olyan szépek,de praktikusak.

Ha már igazi,saját birodalma lesz,a dizájnra is gondot fordítok majd. :)

2010. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Színes, műanyag ládákat vettem a Möbelixben, abban vannak. Pont beférnek a szekrénybe a polcok közé.

Színes, vidám és rend van.

Még a ruháknak veszek fedeles műa.ládákat, mert a kartondobozok rondák a szekrény tetején, a padlásra meg nem merem felvinni, nehogy egerek fészkeljenek bele.

Ja, meg a használhatatlan nadrágok (felnőtt nacik) szárát levágtam, alul összevarrtam, felül fület rá és máris játékos zsákok lettek.

2010. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De jó ez a nadrágos tároló:)
2010. máj. 20. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Intersparban vettem zöldség tároló műanyag rekeszeket. Piros-zöld színűek, egymásba illeszthetőek, és sok minden elfér bennük. (láttam a szórólapban, hogy mától akciós, 600 Ft)
2010. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)))
2010. máj. 20. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én DM-ben veszem a saját márkás pelust, a nagy dobozos kiszerelésüt. Ezekbe a dobozokba teszem a játékokat, és felteszem a szekrény tetejére.

Sajnos, már tele a szekrény teteje:)

2010. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!