Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos számotokra, hogy olyan...

Fontos számotokra, hogy olyan karácsonyi ajándékot vegyetek a gyerkőcöknek, ami nagy és látványos?

Figyelt kérdés

Pl. bicikli, babaház, lego, autópálya, stb.


Vagy inkább több aprósággal lepitek meg?


2017. nov. 16. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

nem. de általában van egy nagy ajándék és több kicsi...mivel azt nézzük mire vágyik, és általában legalább kapásból tudok mondani 5 bazi nagy dolgot meg 5 apróságot...mivel azért korlátok vannak anyagilag, ezért kiválasztok belőle egy napot és 5 kicsit...

de amúgy ha bazi nagy vágya épp nem lenne csak sok pici, akkor a sok picit kapná, én nem kaptna nagy dolgot, mivel nem fontos nekem, hogy mi az, az a fontos hogy ő vágyjon rá. és egyébként egy sütinek is örül, mondjuk 4 éves, szerintem a 4 évesek még nem várnak karácsonyra nagy dolgot.

2017. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem azért veszek ajándékot hogy mutogassam a facebookon hanem azért hogy a gyerek örüljön neki.
2017. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Több apróság. Mondjuk mi az, hogy apróság - már a kicsi dolgok is sokba kerülnek. De nem az a lènyeg, hogy nagy legyen, hanem az öröme. Ilyenkor kap olyat, amit amúgy meg se vennénk neki, de csempészek hasznosabb játékot, könyvet is a fa alá.
2017. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem!


Vagyis jó lenne...ma voltam körülnézni játékfronton. Hát a szívem hasadt megy, hogy ezt se tudom megvenni, azt sem tudom megvenni....


De amúgy karácsonyra lego duplót kap. Na nem a többezrest, hanem a 2000ft alatti autósat. Imadja az autókat örülni fog neki. 2-3 helyről kap még ajándékot, max 5eFt értékben. Tehát nem lesz elkényeztetve. Előtte van a szülinapja, arra csak mi veszünk neki.


De olyat veszek a gyereknek, aminek örül! Mondjuk még nem nehéh, hiszen kicsi. Remélem kamaszkorában sem fog elszállni az agya(bár sokra nem megy vele ha igen), de ha belegondolok h lehet neki hooverboard, laptop...stb lesz az igénye.....

2017. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nagy? Ami drága, vagy ami drága és látványos?


A lányunk most egy nagyobb készlet lego duplót kap, rákapott nagyon, de csak egy tőlem örökölt kisebb készlet van itthon, főleg kockákkal, meg pár emberrel. Építünk egy pici házat, és el is fogyott. Mivel most az állatok menők nála, vettem egy erdős-állatos szettet, hozzá még egy adag kockát, meg beszereztem még többféle állatot pluszban. Hááát, 30 ezerbe fájt, mennyiségre viszont nem mondanám olyan rengetegnek, de ezeknek egyszerűen brutál áruk van. És mivel ő az egyetlen gyerek jelenleg a családban, örökölni se nagyon van kitől, meg kell venni sajna.

De nem azért kapja ezt, mert mindenáron drágát akarunk neki venni, hanem azért, mert a duplóval játszik legszívesebben, ráadásul ez egy értelmes, strapabíró, időtálló játék. Mivel 2,5 éves, neki olyan határozott szíve vágya még nincs, ezért az dönt, mivel szeret játszani.

2017. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire vágyik a gyerek. Ha kisautókra, akkor nem fogok neki hatalmas lovagi várat venni.
2017. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem nálunk nem nagy és látványosak hanem olyanok amit szeretne és értelmes ,ezek inkább több kisebbek .
2017. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!