Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kit "illik" meghívni egy...

Kit "illik" meghívni egy szülinapi partyra? Jogos a sértődöttség?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton tartottuk a lányom szülinapi buliját. 7 éves lett és egy játszóházban került megrendezésre. Most első osztályos, de mivel kisváros, az oviban is együtt járt az osztály. 19-en járnak az osztályban, ebből 8 lány. Mi két kislánynak és egy kisfiúnak adtunk meghívót közülük (a lányom választotta őket), plussz még két lányt hívtunk meg a balettóráról, ahová hordjuk egy közeli nagyvárosba. A héten az egyik kislánynak az anyukája, akit nem hívtunk meg, megvárt a suli előtt, hogy a lánya sírt, hogy miért nem hívtuk meg őt. Szerinte ez bunkóság volt, és legalább az összes lányt meg kellett volna hívnunk az osztákyból. És hogy nem kell felvágni és kirakni az FB.-re a képeket, mert ez rosszul esik azoknak, akiket nem hívtunk meg. Erre azt válaszoltam, hogy azt hívunk meg akir mi akarunk és olyan képet rakunk ki amilyet szeretnénk. Szerintetek kinek volt igaza?
2017. nov. 18. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szidjuk együtt a nőt? Mintha nem tudnád, hogy neked van igazad.
2017. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
A lanyod barátai lettek meghivva. Fordítsuk meg a dolgot. A munkahelyedrol se hivnal meg mindenkit ha te tartanal bulit, szoval az anyuka tul reagálta. Ha a gyerekeitek jóban vannak akkor az is más tészta.
2017. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem kell együtt szidni a nőt.


Igazából a lányom jóban van ezzel a kislánnyal is, volt nálunk pár délután játszani a nyári szünetben. Viszont a többi lánnyal is jóban van, a lányok összetartanak az osztályban. Talán csak egy kislány lóg egy kicsit ki, de ő nem az említett kisány.

De a többi anyuka nem szólt.

2017. nov. 18. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ugy nez ki egy kislanynak nagyon hianyzott a meghivas, igy sirt otthon, anyukanak fajt ezert kerdore vont.szerintem o is tudja hogy mindenki azt hiv meg akit akar csak a lanya fajdalmát hirtelen nem tudta hogy oldja meg
2017. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen nektek.

Gondolom a lányod döntött arról, kit hív meg. Úgyhogy ne anyuka az anyukával, hanem a kislány a kislánnyal beszélje meg.

2017. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha 8-ból 7 lányt hívnátok meg, akkor illik szerintem meghívni a 8-at is, így viszont szerintem korrekt volt ez, hiszen nagyon szűk körű volt a szülinap.

A kislánynak ettől függetlenül nyilván rosszul esett, de majd elmúlik. Sokat segített volna, ha az anyja is inkább azt erősíti benne, hogy csak nagyon szűk kör volt ott, és ő meg másokkal van jobban, mint a lányoddal, de hát mindegy.


A facebook pedig szerintem nem az elsős gyerekeknek való, és ha a lányának rosszul esik, akkor az anyuka legalább ne mutogassa neki a képeket szerintem.

2017. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Es a kedves anyuka miert mutatta meg a FB kepeket a lanyanak? Ezt azert megkerdeznem tole......
2017. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!