Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy ismerősömhöz megyek...

Egy ismerősömhöz megyek látogatóba a gyerekek 7éves lány 2éves fiú és 5éves fiú, illik valamit vinni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy illik. Az én gyerekeim mindig örülnek egy kis rágcsálni valónak, nasinak. Vihetsz esetleg színezőt, ceruzát, mesekönyvet, kirakót vagy ilyesmit.
2016. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem jól fog esni nekik valami kis figyelmesség. Ez lehet egy kis gyümölcs pl. eper, ha nem hosszú az utad, és nem romlik meg, vagy egy csomag túró rudi, vagy egy gumilabda, vagy néhány lufi, vagy csomag színes kréta. Ez kb egy áron 500-800 Ft között mozog, tehát nem is olyan vészes.


Ha nagyon bizonytalan vagy, fel is hívhatod őket, hogy minek örülnének...

2016. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Snorri ***** válasza:
59%
Szerintem is egy kis egészségesebb nasi. Eper, banán, 100 %-os gyümölcslé, túrórudi, stb.
2016. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármit viszel, jól fog esni nekik a gesztus. Nem kell sokat költeni, hogy nekik se legyen kínos.

Vannak gyerekek mellett örök fogyóeszközök: színes ceruza, hajgumi, stb. Fiúknak kisautó esetleg, bármi kis bizbasznak tud egy gyerek örülni.

Esetleg kinder tojás, tuti nyerő minden gyereknél. :)

2016. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Illik vinni ! A gyerek ha nem is mondja ,de várja h kap-e valamit . A Kinder tojást minden gyerek szívesen fogadja , de bármi apró ajándéknak örülnek !
2016. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik üres kézzel sehová sem menni, tehát vigyél valamit. Az elözö hozzászólók között sok az ötletes javaslat....
2016. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom

szinezot gyurmat es kindert vittem

2016. jún. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!