Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mit ad a gyermekének...

Ki mit ad a gyermekének ajándékba Mikulásra és karácsonyra?

Figyelt kérdés

Illetve, akik készítenek adventi naptárat, mit tesznek bele?

Írjátok meg azt is, ha lehet, hogy milyen neműek és mennyi idősek a gyerkőcök.


2017. nov. 19. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

5 éves, javarészt gyümölcsöt kap, de lesz a csomagban mikuláscsoki és szaloncukor is.

Tavaly is ugyanígy kapott.

2017. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2,5 eves fiu


Mikulas : talaltam egy cuki mikulasos fa vonatot, csokimikulast ul benne


Karacsony: mar megvan minden. Fa szamolos tabla, az a gyongyos ami a mi idonkben is volt, emlekszem en nagyon szerettem.

Egy kisebb autopalya.

Par kisautot huz egy nagy auto. Konyvet.

A csaladtol meg tobb jatek varhato.

2017. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

2 éves múlt, fiú. A Mikulás ujjfestéket hoz, minimális csokit, mandarint, diót. Karácsonyra valószínűleg egy autópályát kap a kisautóinak.

Adventi naptár nem lesz, a lényegét még nem értené, és nem akarom csokievésre meg mindennapi ajándékokra szoktatni. Ha nagyobb lesz, akkor is inkább olyan variációt szeretnék, hogy pl minden nap beragasztunk egy matricát, vagy kiszínezünk valamit... nem csokit és játékot.

2017. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

ikulàs: Lego Duplo

Adventi naptàrba: apròsàgokat (pl: pici fa kirakò, zsìrkrèta, mesekönyv, ujjbàbok... ilyesmiket)

Karàcsony: jàtèk konyha, kis asztal szèkekkel, babakocsi szett a jàtèk babàjànak ès egy edèny kèszlet a konyhàba.

/20 hònapos/

2017. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 éves lány az adventi naptárba apróságokat kap (radír, kis füzet, matrica, nagyító, mérőszalag, Trixi kiskönyv stb.) Mikulásra zenélő dobozt és mesekönyvet, karácsonyra Lego Duplot és puzzlet.


A 8 hónapos mikulásra pici kirakót, karácsonyra egy nyuszis "társast".

2017. nov. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Mikulasra a nagyok edesseget kapnak.nem kesz csomagot veszel,hanem en rakom ossze.

A kicsi egy mikulas melle dormi macit,tejszeletet,turo rudit kap.meg nem evett csokit.a mikulas iden is meg csak jelzeserteku lesz.

Karacsonyra a nagy bluetoot-os fejhallgatot kap,egy fidget spinert es az occsevel kozosen egy 3 reszes autos fali kepet es egy ledes asztali lampat,aminek az alja szinesen vilagit.

A kozepso a ket kozos ajandek melle geomagot es szinten fidgetet kap.

A kicsi egy nagy szirenazo tuzolto autot,fa kirakot,egy kisebb markolot es egy kistaskat bebifilcel.

A nagyok 11 es 8,5evesek,a kicsi 20 honapos

2017. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Mikulás: egy Jinn barkóbázó rókát kap, valami kicsi legot és óriás kindertojást.

Adventi: lego adventi naptárat vettünk.

Karácsony: a nagyrészét még nem tudom még nem kezdtünk el igazán vásárolni. Ami eddig meg van az egy nagy lego rendőrkapitányság és egy asztali számítógép. 6,5 éves fiú

2017. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7 éves fiú.


Mikluásra pörgő biszb*szt kap (esküszöm nem tudom a nevét, ha elég idős vagy, akkor mond neked valamit az a szó, hogy BÚGÓGOMB... na olyat, csak ez ledes és villog, és extra, na), meg csokit. És lehet, hogy kukabúvárt is, ha tudok kis kiszerelésűt szerezni.


Karácsonyra könyvet kap (Durell: Léghajóval a világ körül, és még lehet, befigyel egy Rumini is), lego-t (utánzatot sajnos, mert hobbitot szeretne, az meg kb aranyáron van, ha egyáltalán van) és társasjátékot (torpedót szerintem, de még nem döntöttem el)


A kettő között szülinapja is lesz, arra egy SW könyvet kap, illetve Nerf puskát. És elmegyünk megnézni az új SW filmet.


Az adventi naptárba édesség kerül és talán 1-1 apró pokemon.

2017. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bugocsiga
2017. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!