Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondoltatok erről?

Ti mit gondoltatok erről?

Figyelt kérdés
Ma kislányom arcát az oviban lekarmolta egy kisfiú. Nem olyan durván de azért látszik és érzékeny, fáj neki. Délután mentünk anyósomhoz, lányom elmesélte neki hogy mi történt és ő csak annyit mondott hogy biztos azért bántotta a kisfiú mert tetszik neki. Nekem is mondták ezt kiskoromban mint szinte mindenki másnak hogy ha bánt egy fiú akkor tetszel neki de otthon sem azt látja hogy az apja húzza a hajam vagy bánt.

2017. nov. 22. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Nem kell túlmagyarázni. Megkarmolta, butaságot csinált, az óvonéni biztos rendezte az esetet. Anyós sztorijával nem kell foglalkozni. Ha eleg nagy már a lányod (nagycsoportos), akkor lehet neki mondani, hogy ők még nem tudják máshogy kimutatni (amiben van valami), ha kisebb, akkor meg úgyis elfelejti.
2017. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlagyalod. Nekem is ezt mondta néhány idősebb rokon mégsem lett belőle semmi pszichikai vagy lelki hátrányom. Bár gondolom az a bajod hogy anyós mondta...
2017. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Engem ez nagyon zavart, nekem is ezt mondták mindig.


Rohadtul nem tetszettem a rugdosós fiúknak(kettő volt) egyszerűen nem kedveltek, csúfoltak is meg minden.


Már egy 4 évesnek is van annyi érzelmi intelligenciája, hogy nem veri meg a szerelmét.


Egyébként akkoriban volt egy másik fiú, aki viszont szerelmes volt belém, na ő ellopta az anyukája gyűrűjét, hogy feleségül vegyen.


Normális kapcsolataim voltak, nem vonzódom a szüleim butaságai miatt az erőszakos férfiakhoz.


Ne aggódj, nem tették tönkre a gyereket egy életre, az anyósra meg szólj rá, hogy ne tömje butasággal a gyerek fejét és nézesd meg vele a nem kellesz eléggé című filmet.

2017. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!