Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? Ti már bele gondoltatok az egészbe, vagy ész nélkül bántjátok magatok?

Figyelt kérdés

MI IS A SZERELEM?

Vegyük azt hogy az ember élete egy hét lesz most. ugye a szakaszok a napokat jelzik most. Lány lesz most a főszereplő, de nem azért, mert csak ők ilyenek, hanem mert fiú vagyok, de ugyan ez a helyzet a fiúknál is.

Szóval..

A verzió:

Hétfő, a lány magányos.

Kedd, a lány megismeri A fiút.

Szerda, a tulajdonságai miatt beleszeret.

Csütörtök, összejönnek.

Péntek, szombat, vasárnap együtt élnek.

B verzió:

Hétfő, kedd, szerda, csütörtök a lány magányos.

Péntek, megismerkedik egy fiúval.

Szombat, összejönnek.

Vasárnap együtt élnek.

A+B verzió, mivel mind ketten léteznek.

Hétfő, a lány magányos.

Kedd, a lány megismeri A fiút.

Szerda, a tulajdonságai miatt beleszeret.

Csütörtök, összejönnek.

Péntek, együtt élnek, de a képbe kerül B fiú, aki ha nem lenne az A, akkor megtetszene neki. De mivel egy embernek egy ízlése van, s B fiú ugyan az ezért kétségtelen, hogy megtetszik neki. De viszont ő A fiúval van. De feltűnt a B fiú, aki szint úgy megteszik neki. Akkor most tovább marad A fiúval, de a háta mögött sír, szenved, mert nem lehet együtt B-vel? Vagy A háta mögött összejár B-vel? Vagy szakít A-val, hogy B-vel lehessen?

Tehát a kérdés adott. Ha nem jövünk össze azzal akivel szeretnénk, akkor összejön mással aki meg tetszik neki. De ha össze jövünk vele, attól még megtetszik neki az a másik, hisz akkor is megtetszene, ha mi nem lennénk együtt.

Szóval nem abba az emberbe leszünk szerelmesek, akik hozzánk való, akik a mi másik felünk, hanem abba aki jön? Akkor ez olyan mint a legó? Egy kis darabkához még ezernyit hozzá lehet illeszteni, és passzol is, csak mi döntjük el melyiket adjuk hozzá? Tehát ha én együtt vagyok vele, az nem azért van, mert különleges vagyok a számára, hanem azért mert én hamarabb álltam be a sorba, mint az utánam következők, de ha én nem állok be a sorba, akkor más jön, tehát ha mással képes összejönni, akkor én nem lennék számára különleges.

Igen értelmes dolog a szerelem!



2015. jan. 23. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó,de amit írtál is elég zagyvaság:D
2015. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazad van. :)
2015. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szerelem nem az aminek az emberek hiszik. Az csak egy érzelmi reakció, ami nem egy ember iránt lép fel, hanem a többi 100 000 után is aki hasonló az ízlésünköz. Tehát hogy legyek vele boldog, ha tudom hogy kismillió olyan van mint én, vagyis az ízlése, csak épp én jártam arra, de ha más lett volna ott akkor azt a mást szeretné most. Tehát ez is csak egy érzelmi reakció. Olyan mintha megütnek, akkor az fáj, tök mindegy mivel ütnek meg akkor is fájni fog mert az a reakciód. Szóval tök mindegy ki jöny csak az ízlésednek megfelelő legyen, és beleszeretsz. Akkor mi a rossebbnek mondjuk azt hogy "eggyetlenem, életem szerelme, életem értelmi, rajtad kívül nincs más, csak te tetszel stb..." Akkor mi a lócitromért jönnek előtte össze másokkal? Annyira értelmetlen ez az egész...
2015. jan. 23. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
De ez rád is igaz, te hülye gyerek.
2015. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire mondtad de oké. xD
2015. jan. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!