Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötödik osztályban milyen...

Ötödik osztályban milyen tolltartója az ideális? Lányom most lesz ötödikes, menőt szeretne. Többszintes ciki? Olyan amiben ömlesztve vannak a ceruzák?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ömlesztett sajnos a menő.. a több szintesért kicikizik.. én a hajamat tépem milyen világot élünk.. :(
2017. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

A nagyobb fiamnak bedobálosa van 6. Osztálytol mert soha nem rakta be rendesen a ceruzákat.most végezte 8.osztályt

Kisebbiknek rendes emeletese volt mindig tavaly barcelonást kért ,kapott,7.osztályos lesz most.


Gyereke válogatja mi a jobb emeletes vagy a bedobálos vedd meg neki azt toltartott amit szeretne ,focis mindig menő,minyonos idén is menő ,smájlis is menő,

2017. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%

Nekem tolltartóm se volt. Most leszek 9.-es.

El lehet lenni nélküle.

2017. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Az ötödikes gyerek már nem dedós. Naná, hogy ömlesztett.
2017. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már el tudja dönteni, hogy neki melyik tetszik. Válassza ki ő, hogy milyen típust szeretne.
2017. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5.-ben jó már az ömlesztett. Mondjuk szerintem a többszintes a normális tolltartó, de ez olyan apróság, hadd legyen neki, amilyet akar.
2017. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Az en lanyaim ketreszes omlesztettet hasznalnak, igy az egyikben az ollo, radir, grafit, toll, stb. van, a masikban a szinesek.
2017. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak alsósoknak és felnőtteknek vennék többszintes tolltartót. Az alsósnak jó, ha nem kell keresgetnie, mert az lassan megy. Egy felnőttnek pedig drága tollai és íróeszközei vannak, vigyáznak rájuk, nekik azért kellene a többszintes.
2017. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Idáig is ő választott tolltartót de most előre tervezünk mik kellenek és ő sem tud dönteni mi legyen
2017. júl. 26. 20:16
 10/13 anonim válasza:
83%
DE ARANYOS EZ A KERDES😍 egyebkent igen a hengeres beledobalos a meno!:) habar en mar hetedik ota meg csak tolltartot sem hordok:D
2017. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!