Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 eves gyerekem iszonyuan...

2,5 eves gyerekem iszonyuan nem akar kimozdulni amiota hideg es sotet van. Ti mennyit vagytok kint? +

Figyelt kérdés

Foleg a varosban lakok erdekelnenek, kisgyerekesek.

Es hogy ezt meddig hagyjam es hogy? Nem tudom hogy mennyire csak a dacrol szol, de szerintem nagyreszt nem.

Es persze nehez a kuzdelem ha valojaban titokban en sem szerefnek menni. Es nem, nem erzi rajtam. Foleg akkor szoktam rajonni hogy hat ennyit nem er, amikor elkezd tiltakozni.

(Kozben meg en a bezartsagot nem birom.)

Meg egy:) hogy altalaban delelott fozes meg itthonleves volt eddig, viszont delutan mire felkel mar csak egy ora van amig a nap is fent van. Annyi ido alatt nem is tudjuk osszeszedni magunkat.

Nalatok mi a teli napirend? Vagy allando?


2017. dec. 4. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi mentünk és megyünk is. (3éves)

Főleg ilyenkor karácsony felé, nézzük a karácsonyi vásárt, a díszkivilágítást.


Viszont, ha nektek nincs kedvetek sötétben sétálni, akkor változtass a napirenden. Menjetek délelőtt sétálni és főzz később (esetleg másnapra).

2017. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neki semmikor nincs kedve.
2017. dec. 4. 16:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Na de a fo kerdes hogy ki mennyit van kint naponta. Ti?
2017. dec. 4. 16:45
 4/13 anonim ***** válasza:

Jellemzően napi 2-3 órát vagyunk kint, délelőtt szoktunk menni, mert igen, mire délután felkelt, már lement a nap és úgy nem buli a játszótér, ha nem lát a lába elé a csúszdán.

2 év 4 hónapos.

És este ő se szívesen jön a lábán, felkérdezkedik, ha akkor megyünk ki. Megfogalmazni nem tudja, de szerintem fél a sötétben.

2017. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Mi remgeteget vagyunk kint, 2,5 eves. Nagyon egeszsegtelen bent aszalodni. 3-4 orat egy nap minimum , de van, hogy tobbet.
2017. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1# vagyok


A levegő kell. Van, hogy a lányomnak sincs kedve menni. Van, hogy engedek, de van, hogy nem. Ilyenkor célokat tűzünk ki. Menjünk el kifliért, nézzük meg a városi karácsonyfát...stb.


Inkább kimegyünk délelőtt és délután is 1-1,5 órát, így nem olyan hosszú a kinnlét.


Volt, hogy csak a mamáig és vissza sétáltunk, ami 2x 30-40 perc...de levegőn volt.


Általában azért megvan a napi 2-3 óra levegő.

2017. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Hello!

Az én gyerekeimet bombával se lehet kimozdítani a hidegbe.

Mindegy hogy nem.fáznának mert elég ruha van rajtuk. Semmire nem lehet őket rávenni. Éppen ha megyünk nagyobb útra kocsival akkor odáig hajlandóak kijönni.

Mondtam.nekik mikor leesett a hó menjünk nézzük meg... 10 perc után a lányom ordított hogy ő be akar menni.

A fiam maradt velem kinn még eltolta az útból azt a kis havat de annyi. Ő is jött befele. Utálják. Az oviba biztos más. Megy ki magától. Persze most beteg is lett ez benn tart minket de piszkosul utálják. Még ha mama jön se hajlandóak kimenni.... nálunk egy halott ügy.

2017. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az enyém 3,5 éves, nyáron ovi után minden nap min. 2 órát kint voltunk, de most már sötétedik mikor végez, és a hazáig a séta éppen elég, 30 perc kb, a kis tesó így is állandóan beteg ettől az időtől..

délelőtt ugye kimennek elvileg legalább 1 órára.

2017. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
uztolsó vagyok, annyit hozzátennék mi kertvárosba lakunk, itt aztán se vásár, se nyüsgés, a belvárosban én is simán kimennék még velük akár 6-7 felé is.
2017. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

3 éves a lányom és igazi szobakukac, ahogy én is. Mielőtt oviba ment, volt hogy napokig nem mentünk ki, pedig kertesházban lakunk. (a nyár kivétel, akkor egész nap kinn vagyunk)

Kutya baja, egészséges, mozgékony. Túl van dimenzionálva ez a kérdés.

2017. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!