Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennétek még ebbe a játszóh...

Ti mennétek még ebbe a játszóházba?

Figyelt kérdés

Ma voltam a kisfiammal játszóházba, ez egy ilyen baba-mama klub féle. Szóval már egy összeszokott társaság jár oda, most voltunk először.

Először is volt ott egy nő, aki mindenért kioktatta a fiamat, pl csúszdázott meg az ő fia is, és mondom hogy várjon míg felér a kisfiú utána mehet ő is, erre elég flegma stílusban de kb ugyanezt elmondta neki rám meg ilyen arcokat vágott. Hozzáteszem a fiam elsőre megértette. (Több ilyen is volt). Később megkérdezte, mennyi idős az enyém, mondom 3 éves, halkan annyit hozzátett "ahhoz képest". Ezt nem tudom mire értette.

Aztán szerencsétlenségemre a kisfiam megbotlott egy autóban és bár sikerült elkapnom, de ott mászott az ő kisfia pont és bár nem esett rá de rálépett az ujjacskájára szegénynek :S

Utána meg már mégjobban vágták ránk a pofákat, meg sugdolóztak. Egy anyuka volt egyedül aki szóba állt velünk ő nagyon kedves volt de a többiek vele sem beszélgettek. Amikor jöttünk el akkorsem köszönt vissza nekünk senki, szóval én nekem nem sok kedvem lenne menni, de a fiam nagyon jól érezte magát úgyhogy nem tudom...


2017. dec. 6. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Én szerintem nem mennék vissza. Tudod másik játszóházba vinni a fiad? Mi is voltunk hasonló helyzetben.
2017. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van egy másik a közelben de az sokkal kisebb, kevés játék van és ott már unja magát :(
2017. dec. 6. 15:54
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan mar, allj a sarkadra. Mint mindenhol, itt is versenges van. Kit erdekel? Ha latnak rajtad h eros no vagy, nem mernek cikizni a gyerekedet. Nekem ezt csinalnak, a pofajukba rohognek.
2017. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Írtad, hogy összeszokott társaság, akik klub szeruen találkoznak.


Nem voltam ott, nem tudom, mi történt. Én is járok több klubba. Mindig úgy van, hogy az új embernek kell nyitnia. Ha a kisfiad jól érezte magát elmennek újra. Ha most nem tetted, kezd bemutatkozassal. Az meg, hogy rálépett a kezére semmi gond előfordul. Próbálkozz, ha nyitott vagy, lehet jobban befogadnak majd.

2017. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hivj magaddal valakit és menjetek ketten.
2017. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ezért ez szörnyű hogy még egy játszóházban is azt nézik kit lehet elnyomni. Miért nem lehet egyszerűen a gyerekkel foglalkozni és normálisan viselkedni egymással? :S
2017. dec. 6. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi többek között ezen dolgok miatt nem járunk.Bàr,ha jàrnànk én lekakàlnàm a többi Anyukàt,csak a gyerekkel foglalkoznék.Sajnos,az a tapasztalat,hogy ahol ennyi Anyuka van az ritkàn sül el jól
2017. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem törődnék velük. A kisfiad jól érezte magát, nem? Ez a lényeg. A játszóház a gyerekekért van. Nem a felnőttek klubháza. Ha nem beszélgetnek veled, hát nem beszélgetnek. Ez az idő a fiadé. Koncentrálj őrá, a többiekkel meg ne foglalkozz. Hadd sugdolózzanak, azért teszik, mert ők is unatkoznak. Sőt, le merném fogadni, hogy azért undokoskodnak, mert valójában ingerültek, szívesebben lennének máshol, csak a gyerek miatt muszáj ott lenni. Ne engedd, hogy átragasszák rád a saját problémáikat. Te csak lazíts. Ha felhúznak, emlékezz rá, hogy ez most a fiad ideje.
2017. dec. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egyszer még elmegyünk hátha jobb lesz.

Csak tudnátok én érzékeny típus vagyok és nekem nagyon rosszul esik, ha ilyenek velünk mert én aztán nem vagyok gonosz senkivel.

2017. dec. 7. 06:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, hogy jobb lenne egy kicsit összeszedned magad. Ne azt lássa a fiad, hogy magadba roskadsz és elmenekülsz, ha valaki csúnyán néz rád. Ő is találkozik majd undok gyerekekkel, csúfolódókkal. Jó lenne olyan példát mutatni neki, amivel tudja majd agresszió nélkül de hatékonyan kezelni a helyzeteket. Ha ilyenkor a tanult példát követve reflexszerűen meghunyászkodik, könnyen állandó célponttá válhat.
2017. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!