Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Odaadnatok hamarabb a karacson...

Odaadnatok hamarabb a karacsonyi ajandekot?

Figyelt kérdés

Holnap indulunk Hollandiaba, tervek szerint karacsonyra hazaerunk. De inkabb erjunk kesobb haza csak egyben.

Van egy 3.5 eves kisfiam. Meg nem igazan erti az ertelmet a karacsonynak vagy hogy Jezuska hozz ajandekot. Orul az ajandeknak de nem fogja fel , hogy miert kapta. Beszelunk vele, de meg kicsi.

A fak az all mivel ferjem amerikai allampolgar es juliusban koltozztunk haza.

Gondoltam ma este beraknam az ajandekot a fa ala a fiamnak.

Szerintettek? Egyebkent sem az ajandekozasrol szol a karacsony. Koszi


2017. dec. 17. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha ti jónak látjátok így miért ne?

Az igazi ajándék úgyis az lesz neki, ha hazaértek majd. 😊

2017. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem adnám oda, mert Karácsonyra hazaértek. Vagy vinném magammal az ajándékot és átadnám neki ott Karácsonykor.
2017. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem adnam oda. Mielött indulnank beraknam a fa ale. Es mikor hazaertek ott varja a fa alatt az ajandek.
2017. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem értem, hogy egy ilyen személyes ügyben miért kell vadidegeneket kérdezni ? Csináljátok úgy, ahogy nektek jó mert nekünk aztán teljesen mindegy.
2017. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Úgy csinálnám mint az utolsó. És ne becsüld le a 3,5 éves gyereket. Sok mindent értenek.
2017. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a férjeddel kellene eldöntened, nem velünk. (sosem értettem az effajta kérdéseket, orbitális fokú önállótlanságra vall)

De hogy válaszoljak is: ha hazaértek Karira, miért kéne ma ajándékozni?

És valóban ne becsüld alá! Én fiam ennyi idősen tudta mikor jön az Angyalka, és hogy aznap nagy családi vacsi, éneklés, csillagszóró stb.

2017. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne értené egy 3 és fél éves, az én fiam is ennyi, várja a Jézuskát, tudja mi a karácsony, mi is meséltünk róla, az oviban is beszélgetnek róla az ovónénivel, sőt, a tavalyira is emlékszik.
2017. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az jó amit a 3-mas írt.
2017. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Ne viccelj már, a lányom 1 évvel fiatalabb, és teljesen vágja, miről van szó. Mondja, hogy a jézuska hoz neki ajándékot, lesz karácsonyfa, az alá fogja betenni, azt is elmondja, ha megkérdezem, hogy milyen ajándékot szeretne. Egy 3,5 éves nehezen hiszem, hogy ne értené.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem adnám előbb, karácsonyoznék, amikor hazaértünk.

2017. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmikép sem ,majd ha haza értek .
2017. dec. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!