Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldanátok, oldjátok a...

Hogyan oldanátok, oldjátok a feszültséget?

Figyelt kérdés

22 hós a kislányom.

Sajnos nagyon hisztis mostanság. Tudom ez ezzel jár. Hiszti korszak stb.

Csak sajnos néha rajta vezetem le a feszültséget.

Néha rászoktam kiabálni. H miért csinálja.

De tényleg mimdenért. Pl ha keresztbe teszek le valamit az se jó. Megigazítom az se jó. Soha semmi. Azt is tudom, h csak nekem hisztizik mert felém nyílik meg. És tényleg csak velem csinálja.


De én nem birok semmivel ellazítani. Pl fürdővel se. Mert már apja kb 5 perc után már jön is be h kész vagyok e már. Nem enged el sehova se. Pl csajos este. Mert h ő nem tud úgy vigyázni rá.

Állandóan magyaráz h miért vagyok feszült, bunkó minden este. Pedig őt 5 perc után kikészítette a hiszti. Tegnap is a boltba az én hibám volt szerinte h üvölt a gyerek. Mert mar fizettünk és felvettem. Pedig járkálni akart. De ő is ugyan úgy sétálgathatott volna vele. Nagyon ritkán van el vele.... ha valahol vagyunk. Mindig én vagyok a gyerekkel.


Félre értés ne essék. Nagyon imádom a kislányom. Ő is engem. És mindig próbálok higgadt maradni. És megkérdezni mi a baj. Elmagyarázni h nem kell mindenért hisztizni. De néha sajnos rá is szoktam kiabálni h miért csinálja?

És ez nagyban apa hibája is. Mert szinte nincs is segítségem. Az se h kikapcsolódjak kicsit.

Ti mit vagy hogy csinálnátok h akár 5 percem legyen?



2017. dec. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiabálj a férjedre, ne a gyerekre.
2017. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Itt nem a gyerek a gond. Amit ő csinál, az életkori és lesz még rosszabb is.

Itt a fő gond a férjed. Ő nem megfelelő partner.

Férjemmel a hajunkat tépjük attól, amit a dackorszakos 2 évesünk nap mint nap levág, de együtt csináljuk, így máris könnyebb (születése óta kiveszi a részét). Pl.: most is ő fürdet, és én szusszanok.

2017. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
2 lányom van, ugyanígy voltam. Aztán találtam egy csodaszert a patikában. Brandenburg Neuro a neve. Nem kapok részesedést az eladás után, de ezt próbáld ki. Amióta ezt szedem, láthatóan nyugodtabban reagálok le minden helyzetet. Így nyugodtan fekszem le, nem agyalok azon, hogy mit tehettem volna aznap máshogy. És valahogy a gyerekek is lenyugodtak velem együtt.
2017. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
itt azért én sem azt gondolnám, hogy a gyermek a "probléma" hanem a férjed hozzáállása... vele kéne rendezned a kapcsolatodat, hogy apa lett, családotok van, de attól még te is "ember" maradtál és lennének szükségleteid... igenis kijár ha kell fél óra lazítás a kádban, vagy egy csajos este... csak akkor tudunk mi is közel 100%-on pörögni, ha nekünk is kijár egy kis "énidő" :)
2017. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Pedig lazítanod kéne. Illetve menj vissza dolgozni, máris nem napi 24-ben tűröd a hisztit, nem leszel bezárva, stb.
2017. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!