Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne gyereknek adni...

Mit lehetne gyereknek adni karácsonyra, ha nincs lehetőség semmire?

Figyelt kérdés
Párommal neveljük a neveltlányomat, mindketten elég vacakul kerestünk eddig is, ketten összesen nem értük el a 200at, párom 2 hónapja elveszítette a munkáját az új helEn meg csak januárban tud kezdeni... szegény gyerek meg már teljesen be van zsongva (8éves)... minden nap kérdezi, hogy mit fog hozni szerintem a jézuska?... sajnos szerintem semmit... gyakorlatilag a maradék 10.000ft nket, tegnap gyorsan elköltöttem rizsre meg tojásra, hogy legyen mit ennünk fizetésig... gyakorlatilag hitel, stb jelenleg 60ezer mínuszban vagyunk... semmi ajándékra nem tellett... mit lehetne adni a semmiből?

2017. dec. 21. 09:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Csak maradt valami abból a 10000ből ha nem akkor vegyél olcsóbb rizst mert ennyiért meg nem is láttam.
2017. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Hátha valaki tudna vinni neked valamit.
2017. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok okoskodónak, akik szerint lehetett volna spórolni stb, nektek szívből kívánom, hogy tudjátok meg, milyen érzés ha 20.a után nár ételre sem tellik...

És köszönöm annak a 3 privátot írónak, akikkel facebookon is felvettük a kapcsolatot és megoldódott a probléma :'( van még aki segíteni is akar/tud, nem csak okoskodik.

2017. dec. 21. 12:35
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
Szia merre laksz?Ha gondolod irj és probàlok segiteni szivesen kűldők néhàny dolgot. 
2017. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
Szia, hol laksz? Hatha a közelbe.
2017. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

"Köszönöm a sok okoskodónak, akik szerint lehetett volna spórolni stb, nektek szívből kívánom, hogy tudjátok meg, milyen érzés ha 20.a után nár ételre sem tellik... "


Nem háborogni kell, hanem beismerni, hogy ezt elszúrtad.

Volt időszak, amikor nővéremmel laktam és a 2 éves ikreivel (én még suliba jártam). Volt, hogy napi 300 ft volt ételre, úgy ki volt számolva minden. De beosztotta, és mindig főzött valamit.


SZóval azért, mert te rosszul osztottad be a pénzt, nem gondolva a karácsonyra (pedig ugye 2 hónapja is tudtad, hogy dec 24-én karácsony lesz), ne másokkal legyél arrogáns.


És többen kérdezték, hogy a ma kapott családiból miért nem tudsz venni? Illetve, hogy ez miért pár nappal karácsony előtt merült fel, hogy valami kellene?


Én is szoktam segíteni, örülök, ha adhatok valakinek, akinek nincs, de 1 munkanappal karácsony előtt már a jószándékú emberek sem tudnak segíteni, legfeljebb aki közel lakik hozzád.

2017. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Mint írtam, köszönöm a felajánlásokat és az előző hozzászólásom óta érkezetteket is, de nincs szükségünk több segítségre.

Nem képzeld nem ma jutott eszembe a karácsony, pusztán utolsó lehetőség képp kiírtam ide is többek közt ezt a kérdést, hátha itt a sok magadfajta troll közt találok valakit, aki hasznos tanáccsal esetleg segítséggel tud ellátni.

És láss csodát nem csak okoskodó barmok vannak itt sem.

Facebookon egy hosszas beszélgetés után munkaajánlatot kaptam egy itteni asztalostól, valamint 20.000ft előleget azonnal készpénzben.

Hogy miért nem költekezem felelőtlenül a családiból? Talán mert 60000ft elmaradásunk van így is és próbáltunk nem az utcára kerülni...

2017. dec. 21. 13:43
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz eladogatni hasznalt kinott ruhakat, jatekokat? Vatera, gardrobcsere, jofogas...nekem ebbol mindig van parezer ftom...
2017. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

Na örülök hogy megoldódott a probléma.

Szerintem érdemes helyi facebook csoportokban is segítséget kérni - ha van valami konkrét arra is, de akár általánosságban ruhát, játékot is.

Például nálunk a helyi facebook csoportban van egy anyuka aki egyedül neveli 2 éves fiát, és nem talál munkát mert sokat beteg a gyerek ezért több helyről is elbocsátották - na neki nemrég elromlott a kazánja, így nem tudtak fűteni, de a facebookon pár nap alatt összedobtak neki egy működőképes kazánra.

2017. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Régen túlvagyunk azon, hogy eladogatni bármit... mások kinőtt/kirakott ruháit hordjuk már 2 éve, és nem marhára nem Bp-n lakunk.
2017. dec. 21. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!