Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne gyereknek adni...

Mit lehetne gyereknek adni karácsonyra, ha nincs lehetőség semmire?

Figyelt kérdés
Párommal neveljük a neveltlányomat, mindketten elég vacakul kerestünk eddig is, ketten összesen nem értük el a 200at, párom 2 hónapja elveszítette a munkáját az új helEn meg csak januárban tud kezdeni... szegény gyerek meg már teljesen be van zsongva (8éves)... minden nap kérdezi, hogy mit fog hozni szerintem a jézuska?... sajnos szerintem semmit... gyakorlatilag a maradék 10.000ft nket, tegnap gyorsan elköltöttem rizsre meg tojásra, hogy legyen mit ennünk fizetésig... gyakorlatilag hitel, stb jelenleg 60ezer mínuszban vagyunk... semmi ajándékra nem tellett... mit lehetne adni a semmiből?

2017. dec. 21. 09:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem az felelőtlenség ha a családi pótlékból 2000 Ft-ért veszel valami ajándékot a gyerekednek aki nagyon várja...


És senki nem támadott le, ezzel szemben te itt mindenkinek azt kivanod hogy éhezzenek ők is, igazán szép gesztus. Csak azt irták hogy nem most kellene ezzel foglalkoznod.

2017. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
Internet előfizetés azért belefér...
2017. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
98%

Gyerekkoromban volt egy karácsony amikor semmit sem kaptunk. Soha nem felejtem el amit akkor éreztem. Nem voltam én sem kicsi, de általános iskolában alsós. Voltak nehéz időszakok, de felnőttként belegondolva jutott minden másra. Hazudnék ha azt mondanám, hogy rosszak voltak a szüleim, mert például valami édesseget minden nap kaptunk, én a helyükben nem azt vettem volna, hanem egy heti nasi árán legalább egy doboz kirakót kettőnknek. Bennem nem maradtak meghittek az emlékek gyerekkorom karácsonyairól, talán ezért is igyekszek varázslatos karácsonyt teremteni a gyermekemnek és magunknak is.

Remélem már vettél valamit vagy holnap fogsz, ne tegyétek meg vele,hogy nem adtok semmit. Mit gondolna neki Jézuska miért nem hozott semmit.

2017. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

Örülök hogy megoldodott a probléma, remélem ezután már csak jobb lesz nektek.

Nem kötekedni akarok csak kíváncsíságból kérdezem hogy mi van a gyermek anyjával? Vele tartja a kapcsolatot?

2017. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Jajj de szar indok... internetelőfizetés belefért... képzeld a mobilomhoz van egy szar 300mb-s csomag ami lekorlátozva is elbírja a gyk-t.
2017. dec. 21. 20:41
 26/29 anonim ***** válasza:
90%

A sz.ar indokod neked van, nem hiszem hogy nem lehetett volna pár héttel, hónappal ezelőtt eltenni a gyerekednek egy kis pénzt, amiből tudtál volna venni valamit. Pontosabban lehetett volna, csak nem akartál erre szánni. Most meg 1-2 nap van az ünnepekig, és eljutott a tudatodig hogy a gyerek várja a nagy semmit.


De a lényeg, hogy a 300mb neted elbírja a naponta többszöri gyk-et.


Sajnálom a gyereket, neked meg "gratulálok"!

2017. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi van az anyjával? Vagy a nagyszülőkkel?
2017. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
55%

Cigire telik, ugye ?


Itt csupa jo tanacsot kaptal, de meg te vagy felhaborodva. Szegrny gyerek !!

2017. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
82%
Házilag csinálj valamit, mellesleg nyolc évesen én megértettem, hogyha nem tellett drága ajndékra - bár el sem vártam.
2017. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!