Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pelenkát használtok a...

Milyen pelenkát használtok a 20hónapos kislányotoknál?

Figyelt kérdés

Szegénykém reggelente mindig csupa pisi.

Eddig a pampers active baby vált be, de most már az is kifolyik.

12kiló, Így még jó lenne rá a 4es vagy 4+, de már az 5öst adom rá, éjjel nappal. Próbáltam egyszer éjjelre a liberót is, de úgy vettem észre hogy az meg nem tartja annyira mint a pampers. A pampers már nagy lufi, de nem engedi át hanem kifolyik. A libero átengedte. Az olcsóbb pelusokat azért nem használjuk, mert azok kényelmetlenek.


2010. jún. 3. 09:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy rengeteget iszik és ezért kell minél jobb nedvszívó.
2010. jún. 3. 09:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi az, hogy rengeteget iszik? Ha tényleg sokat, akkor semmi nem fogja megtartani. Ne adj neki éjjel inni, ez csak egy rossz szokás. Mi Libero 5-öst használunk, és bevált. Nem szokott pisis lenni. Bár ő nem iszik éjjel.
2010. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másfél litert tuti megiszik egy nap plusz a leves.

Sajna éjszaka is felébred, csak akkor alszik vissza ha iszik. Nem tudom leszoktatni róla (esetleg valami tanács).

2010. jún. 3. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ekkora kilóra, és szintén "nagyivó". Mi Pampers bugyipelenkát használunk éjszakára, napközben pedig Rossmann-os bugyipelenkát (az egy kicsit vékonyabb). A tépőzárast már hónapokkal ezelőtt sem tudtam úgy ráadni, hogy kényelmes legyen (állandóan levette magáról), és ne folyjon ki a cucc. A nadrágpelenkával még nem volt ilyen gond.
2010. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!