Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennétek a gyereketeknek...

Megvennétek a gyereketeknek az álom játékot ha karácsonyi ajándékkor elsírta magát?

Figyelt kérdés
Fiús lány, mamája tanácsára babaházat kapott és két babát. Sajnos tudtam utálja az ilyeneket így vettem biztos ami biztos alapon pici csomag hot wheels autót. Mikor kibontotta eltört a mécses sírt az apja kezében, hogy ő biztos rossz volt ezért kapott babát. Még most is szomorú nagyon. Lelkiismeret furdalásom van nagyon bánt ez.
2017. dec. 25. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

A mama vegyen amit akar , te ismered a lányodat vedd amit a gyermeked szeretne..

Ebbol azert tanultal gondolom. Te legyel az anyja ne a mamája könyörgöm.. szegény lány.😣😣

2017. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Íme egy tipikus eset, mikor az ember még felnőttként is gyerek..


Építsd le az erőszakosan tukmáló anyóst, ha nem tudod kezelni. A TE gyerekedre és rád is rossz hatással van.

2017. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Szegény kislány :(

A mamától babaházat kapott, és tőletek azért miért nem kaphatta meg az álomjátékot? :(

2017. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Én is kaptam nagyszülőktől olyan játékot kicsi koromban, amit a szüleim leszóltak nagyon, konkrétan elmondták többször mindenki előtt, hogy szerintük nem nekem való. Igaz, nálam nem a nememre, hanem inkább a koromra hivatkoztak. Nekem mégis tetszett, utána viszont alig mertem játszani vele, és azt is csak titokban mindig.


Ezt csak azért meséltem el, hogy mutassam, azért el tud sülni időnként fordítva is a dolog. És azt sem hiszem, hogy a fenti sztoriban a nagymama konkrétan rosszat akart volna a kicsinek. Viszont ha a kislány sírt az ajándékot meglátva, és ki se bontotta, az azért elég egyértelmű jele annak, hogy vissza kéne cserélni mielőbb az "álomjátékra"...

2017. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Én is fiús voltam. Egyszer kaptam babát, mert úgy voltak vele, hátha “megjavultam” nagyon sírtam és nem álltam szoba a szüleimmel. :D Miért kell ilyen dolgokban másra hallgatni, mikor ismered jól a kislányodat?
2017. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekemnek azt veszem amire vágyik, nem azt amit a mama gondol.... Nem is értem...
2017. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Na mi lett, kapott a kislány másik játékot?
2017. dec. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen megkapott mindent amit szeretett volna, lett hot wheels pálya, lézerkard lego.
2017. dec. 30. 11:40
 19/19 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves a kislány???
2017. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!