Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislány minek örülne?

4 éves kislány minek örülne?

Figyelt kérdés

Unokatesómékhoz megyek majd karácsonyozni januárban, és a kislánynak szeretnék valami olyat adni aminek örül, jól elvan vele egy darabig. Én sajnos rég voltam 4 éves ahhoz hogy emlékezzek rá minek örültem akkoriban. Árra emlékszek hogy egy kis hátizsákom volt, abban szereztem a saját kis dolgaimat cipelni/ ha anyuval mentünk boltba, a kisebb dolgokat abban vittem és nagyon hasznosnak éreztem magam :)

Ilyen kis lányos hátizsák jó lenne? És mellé még valami? Vagy belerakni pár apróságot és csak a táskát becsomagolni mondjuk, hogy bontogassa a lány?

Köszi mindenkinek :))



2017. dec. 29. 10:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Arra és szerettem - a telefonom okosabb volt mint én :D
2017. dec. 29. 10:27
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Mivel már ovis, gyanús hogy van hátizsákja.
2017. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem hátizsák, értem.:) esetleg valami ötlet akkor, hogy mit igen?
2017. dec. 29. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem jó ötlet a hátizsák. Nem tudom miért egyértelmű, hogy egy ovisnak van. Pont annyi az esélye, hogy van már neki, mint bármilyen más ajándék esetében.

Egyébként baba, kirakó, társasjáték, gyurma, meséskönyv.

2017. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
4, nálunk eleve kértek ovis hátizsákot. Azzal mennek kirándulni, bábszínházba, úszni...
2017. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk is! Minden kiránduláson ott van az összes kis ovison a hátizsákocskája.


Van most egy nagyon menő gyurmakészlet: Sands Alive a neve. Abszolút piszkolódásmentes, van belőle kisebb-nagyobb készlet, világítós is :) 5000-8000 között már elég szép kezdőkészletei vannak. Mi ilyet (is) kaptunk a gyerkőcnek, minőségi, szuper, még mi felnőttek is játszottunk vele, a világítós dínósat kaptuk. Jószívvel ajánlom!

2017. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
A lányom 4ésfél. jöhet neki minden, ami csillám, flitter, csilli-villi hercegnős. Alapvetően nem volt ilyen kislány, de az oviban ezt látja mindenkitől, így őt is megfertőzték :) A Jégvarázs még mindig hódít, én most rendeltem neki ilyen témájú ékszerkészítőt.. Egyébként nincs hátizsákja, van itthon jó pár, de ha kapna egy szívéhez közel állót, biztos cipelné magával... csillámpónik, csillámos ceruzakészlet, matricás hercegnős kifestő...
2017. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
A lanyom 3,5 eves, kapott szirvarvanysello Barbie-t, Mancs Orjaratos taskat, bugyit, plusst is. A Barvi volt 6700, a tobbi joval olcsobb. Illetve tarsasjatekok is jok nekik mar.
2017. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

4,5 eves lanyom van.

Szeret gyurmazni, babazni, Barbi+ kiegeszitok napi szinten hasznalja. Festek ecsettel, gyongyfuzes, Aqua beads, dragabb kategoria a kiskonyha, babahaz, Lego, Play mobil.

Kaphato oldaltaska is.

2017. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

minden ami csillog. :) lehet az egy kis táska is..:)

Imádta az ilyen tüll szoknyát királylány koronával, és jogarral.

Matricák tömkelege, mikrofon, többfiókos díszes papir- vagy fadoboz amibe a kincseit rejtheti, nagyalakú puzzle, vastag, esetleg csillogós is, filctoll szinezővel, kis babaház, hozzá kis állatkákkal..fúúú, nagyon sokmindent lehet :))))

2017. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!