Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki, mennyi idő alatt találta...

Ki, mennyi idő alatt találta meg a megfelelő babysittert?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt,egy-egy panaszos anyuka írása után,hogy javasolják a gyakorizók,hogy hívjon babasyttert 2-3órára és probléma megoldva.

Akinek tényleg van ilyen segítsége érdekelne,hogy mennyi idő után lelt rá és hányadik jelentkező személyében?

Esetleg ha megírná,hogy mikor van rá szükség,mennyit fizet neki és egy város,hogy hol él.

Nem hiszem,hogy olyan nagy igényeim lennének vagy alapból szerencsétlen lennék,hogy ne jöjjön össze épkézláb segítség,de június óta annyit sikerült elérnem,hogy jön egy hölgy h-cs 16.00ra értük oviba-suliba,18ig vigyáz rájuk és fizetek érte 4.000Ftot/alkalom.(3.000volt az alapelgondolás,de a kutyát nem érdekelte).

A város mellett élünk,így mindenképpen autóval rendelkezőt vehettünk csak fel.

A nyugati határ mentén élünk,akinek van egy csepp ambíciója az Ausztriába jár át dolgozni.

Aki nem,az a napi 8 óra munka után nem akarja erre áldozni az idejét.

Az itt élő nyugdíjasok többsége vagy teljesen belefáradt már a munka világába vagy nincs jogosítványa vagy a saját unokáira vigyáz.

Ovistársak szüleit is mind megkérdeztem (MINDEGYIKÉT IGEN),de nem kell nekik a plusz felelősség,anyagilag sincsenek nagyon rászorulva.

Ha betegek én maradok itthon,hétvégi program szintén esélytelen.

Szomszéd nénit betegség idejére,egyetemistát hétvégén próbáltunk,de....

Inkább nem részletezem.

Nem tippeket kérek,hogyan oldjam meg,csak tapasztalatokat!


2017. dec. 30. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Játszobökcsiben vannak felénk kiirva azok a szitterek akikért felelosséget vallal az intezmeny mert náluk dolgoztak.

Igy nekunk rögtön az első szitterunk 40 evnyi tapasztalatu gondozo, egyből sikerult neki az anyárol a leválasztast is siras nélkül megoldania, 1,5 éves gyermekemnél aki egy percet nem volt még nélkulem, lattam a kicsin is amikor mentem érte higy fel van töltődve örömmel es babáskodott a gondozonak, teljesen kiegyensulyozott volt.

Vele 1000 ft os orabérben egyeztunk meg,de mivel napi 8-akra is vittem, amiben 2-3 orákat is aludt, csak ötezreket kért el/8ora es ő étkeztette az otthonában.

2017. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
1mp alatt, mivel egyik legjobb barátnőm babysitter, régem árvaházban dolgozott ( hivatalosan nem ez volt a neve)
2017. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!