Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan lehet tudni melyik...

Honnan lehet tudni melyik méret a megfelelő téli csizmánál?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányom. Cipőválasztásnál könnyebb dolgom volt. Csak elefantent veszek a kislányomnak, mert ezt találtuk minden szempontból jónak, pláne hogy befelé is dől egy picit a bokája. Viszont most mi van, ha annyira hideg van, hogy vastagabb zoknit kell feladni rá? Most 22-es a cipője és éppen jó a mérete vékony zoknival, viszont csizmában a 24-es méretet találtuk jónak, mert a 23-as nagyon határesetnek tűnt vékony zoknival, alig fért be az ujjam a sarkához mikor rajta állt.
2017. nov. 9. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy legalább 1 mérettel nagyobb szokott jó lenni csizmából mint pl. az őszi cipőből, de pl. lányomnál volt, hogy 2 számmal is nagyobb volt a jó.
2017. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiveszed a talpbetétet és ráállítod. Nekem túlzásnak tűnik 2 méretet ugrani. 1 centinél nem igazán jó, ha nagyobb.

Téli, bélelt cipőbe pedig minek vastag zokni?

22-es az őszije a lányomnak, 23-ast vettem bundásból.

2017. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért bizonytalanodtam el, de a 22-es cipőjét már kinőtte. Most néztem, hogy bőrkeményedéses oldalt a nagylábujja. Holnap már nem adom rá azt a cipőt. Az a bajom, ha megveszem neki a 23-as csizmát 1 hónapon belül tuti kinövi. :(
2017. nov. 9. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is ugy veszunk cipot, csizmat, hogy kivesszuk a talpbetetet es raallitjuk a gyereket. Akkor jo a labbeli ha 1 centi vagy kb 1 ujjnyi resz marad a labujja es a talpbetet eleje kozott.
2017. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de ebbe bele van ragasztva.
2017. nov. 10. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat mi olyat veszunk aminek ki lehet venni, mert amugy lutri.
2017. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát most jelenleg 23-as lába van, akkor én 24-et vennék. Azért a harisnya és a zokni elég sok helyet fel tud venni
2017. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!