Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Este 6kor bealudt a gyerkőc....

Este 6kor bealudt a gyerkőc. Akinek volt már hasonló, reggelig aludt utána a gyereke?

Figyelt kérdés
Nem aludt délután. Kérte, hogy menjünk fürdeni 5kor, vacsi majd lefeküdt kanapéra és bealudt. Holnap ovi. Aggódom, hogy ma éjjelezni fogunk vagy hajnalozni.
2018. jan. 3. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az en gyerekem ilyen korai hirtelen alvasnal, max normal altatasi idoben megébred, de alszik is vissza.

Pelda este 6-kor ha bealszik, akkor 21-kor (amikor szoktam altatni)felkel pisilni, esetleg nehezen bele tudok tukmalni egy kis tejet es alszik vissza reggelig, ha nem avatkozom bele es ebresztem fel teljesen, pl nem viszem furdetni de akkor is szepenvisszaalszik.


Csak a du-i alvast potolja be

2018. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 4 évessel ilyen előfordult akkor 2-3 körül felébredt és majdnem reggelig ment buli... ha a 2 évessel van ilyen felébred 10 körül és onnantól van kb 2ig ez...
2018. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felébredt 7kor :) de azért jöhetnek még s hasonló esetek. Örülök, ha 11kor elalszol
2018. jan. 3. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:

a nagyobbik lányom olyan, hogy ha a nap folyamán bármikor is akár csak fél órával tovább alszik (vagy tovább hagyom aludni) mint az megszokott, akkor tuti hogy az valamelyik alvásának a rovására megy.

pl ha 5.00-kor kel reggel, alszik délben, de akkor tuti nem alszik el 21.00-ig....Ha hagyom 6.00-ig aludni, akkor meg kihagyja a déli alvást, ellenben este 20.00kor bealszik...ha elszundít délután 17.00-kor a kocsiban, 21.30ig dajdaj.


csak abban az esetben szoktam "hagyni soron kívül" aludni, amikor beteg, vagy furán viselkedik tehát vélhetően betegség előtt van.

2018. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 évesem ilyenkor reggelig aludt. Max egy órával a szokásos előtt kelt..
2018. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 éves és a 8 hónapos is felébred az esti alvás előtt és a kötelező kör után alszik reggelig. (Hála az égnek:))

A kicsi ebből egy időben sportot űzött.

2018. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!