Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapi zsúr tippek, ötletek...

Szülinapi zsúr tippek, ötletek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem szerveztem ilyent, ezért játék/menüötleteket szeretnék. Kinek mi vált be? A kislányom 8 éves lesz, első osztályos, és kb. 8 kislány meghívására gondoltam. Sajnos egy szülőt, illetve gyermeket sem ismerek az osztályból, úgyhogy kicsit izgulok emiatt. Kimondott legjobb barátja nincs, nem túl népszerű az osztályban, ezért gondoltam így kicsit közelebb kerülhetnének egymáshoz. Ez lehet működőképes? Milyen játékokat ajánlotok? ilyen versenyszerűekre gondoltam, amiket asztalnál is ki lehet vitelezni, illetve egy kis barkácsolás, miután kislányokról van szó. Mikor a nagyobb lányom volt szülinapi zsúron, mindenki kapott egy kis ajándékot, amolyan tombolát. mennyire szokás ez másoknál? bármilyen ötletetek van, szívesen fogadom! :)

2018. jan. 4. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az en tesom is 8 eves,es most volt nyaron a zsurja :)

Neki is a kis baratnoi jottek el. :)

Anyaval sutottunk muffint,meg csinaltunk szendvicseket,foztunk teat.

Mivel nyar volt teli engedtuk a medencet es tudtak furodni,de ez most nem fog menni :D

Hoztunk ki pokrocot nekik,ott rajzoltak,festettek.

Meg mi bujocskaztunk is :D

2018. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom igaz még csak 1éves, de a nővéram lánya 10, minden évben meghívja pár barátnőjét a szülinapjára.

A menü változó mindig. Ami nagyon bevált a pizza (házilag elkészítve), kis falatkák, lehet hideg, ami zsúrkifli felkarikázva és abból ilyen kis mini szendvicsek, vagy lehet meleg, ami mondjuk levelestészta felvágva kis darabokra, bele kis virsli darabok, sajt, meg szintén amit szeretnek, össze hajtogatni a tésztát, tetejére pici felvert tojás, szezámmag és be a sütőbe. Gyümölcs saláta.

Ha jó a kézügyességed csinálhattok arcfestést (tesóméknál ez minden évben van), szék tánc (tudod körbe raktok székeket, egyel kevesebbet, mint ahányan vannak, szól a zene, táncolni kell, egyszercsak leállítod a zenét és mindenkinek le kell ülnie, akinek nem jut hely az kiesik, és mindig egyel kevesebb szék lesz). Youtube-on vannak fent táncolós videók, amiket lehet utánozni esetleg.

Vissza emlékezve az én időmre, amikor mi is jártunk egymáshoz szülinapozni, mindenhol sokat táncoltunk. Emlékszem, az egyik kislány anyukája megengedte, hogy felpróbáljuk a ruháit. Nagyon sok szép sálja volt, annyira jó volt.

2018. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!