Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hasznos dolog a...

Szerintetek hasznos dolog a szék magasító? Ki használt ilyet?

Figyelt kérdés

Elmúlt 1 éves a fiam és még annak idején ajándékba kaptunk egy etetőszéket. Viszont óriási. Mindig útban van, nem is olyan szép. Eddig a funkcióját néztük, nem érdekelt a dolog, de most, hogy nagyobb a fiam, már egyre inkább érzem azt, hogy közeledik a búcsú ideje.


..És ekkor jött szembe velem a szék magasító. De tanácstalan vagyok, mennyire lehet hasznos, mik a tapasztalatok. Mert persze, ki tudjuk húzni még az etetőszékkel, de hátha van már nagyfiúsabb megoldás.


Másik etetőszéket nem akarunk venni. Hiszen van már. Inkább csak "szintet lépnénk" ha lehet így fogalmazni.



#etetőszék #szék magasító
2018. jan. 7. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, èn is ezèrt választottam ezt a megoldást. Nekünk Chicco volt, valami 9-10.000.ft,de nagyon megèrte, mert nem estem el benne, ès helyet sem foglalt. Ha nem kell csak elrakom.
2018. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
2018. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Én azért is szeretem, mert sokat járunk vendégségbe,( nagy a család férjem részéről is, meg az én részemről is) majdnem minden második hétvégén van valami összejövetel és nagyon praktikus, hogy tudjuk magunkkal vinni, így sehol nem okoz gondot, hogy hol egyen a gyerek. Volt olyan is, hogy egy étterembe mentünk és nem volt szabad etetőszék, ez meg pont ott volt a kocsiban, így ott sem volt probléma.

Nekünk megérte.

2018. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem felesleges. 1-2 székpárna és kész. Nálunk ez volt a következő lépés az etetőszék után.
2018. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

En is epp ezen filozok.csak nalunk mar 21 hos mult a gyerkoc,raadasul 3. Es a tesoknal sosem hasznaltunk ilyet.de o annyira eleven,hogy ha siman a szeken ullne akkor vagy vegig ott ulok,vagy percenkent borul le a szekrol.

Meg hasznaljuk az eteto szeket,de a mienk is batar nagy.

Ez azert adna egy kis biztonsagot,es talan ugyan ugy tudnek a konyhaban tenni venni ha ilyenben ul,mint az etetoszekkel.

2018. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk is ilyen van, amit linkelt egy előző válaszoló. Nagyon szeretjük, mi a lányunk kétéves korában vettük, szintén azért, mert az etetőszék mindig útban volt, plusz a gyerek is székre akart mindig ülni, de párnával se érte fel rendesen, 3, vagy inkább 4 lett volna jó, az meg már instabil (elég alacsony a gyerek). Nagyon jó az is, hogy tényleg bárhová megyünk ebédelni, vihetjük magunkkal. Én örülök, hogy megvettük.
2018. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!