Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennétek használt gyerekágy...

Megvennétek használt gyerekágyat míg újra nincs pénz?

Figyelt kérdés

A kiságyáról a rács le van szerelve, 60x120-as, a gyermek 102 cm.

30-50 ezer Ft csak egy ágyrács is használtan, amibe plusz matrac kb 10 ezer.

Van egy néni, akinél áll egy kis gyerekágy, ideadná 8000 Ft-ért, ágyneműtartós, viszont a szivacs nem cserélhető. Ill kárpitos lehet megcsinálná kb 15 ezerért anyagárral együtt.


Vagy maradjon addig a kiságy, míg nincs ujra pénz? Kb egy év


2017. aug. 24. 06:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert eleve gyerekágyat se vennék, csak egyből felnőtt méretűt a kiságy után.

Azt pedig most is láttam 20-ért kompletten. Szivacsos, kárpitos, ágyneműtartós. Nem a legjobb, de még mindig jobb, mint egy kifeküdt, ki tudja mivel szennyezett.

2017. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Hasznalt szivacsut idegentol semmikepp..
2017. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megéri normális ágyat majd beszerezni és egy leesésgátlót, aztán csókolom. Ikeában lehet kapni már 10 ezer alatt ágykeretet, ha plusz matracot, ágyrácsot számol az meber hozzá is ki lehet hozni 30 ezer alatt,(később lehet jobbra cserélni akár a keretet, akár a matracot) nem vennék használtan cserélhetetlen fekvőfelületű ágyat és áthúzatni 15-ért is felsleges szerintem. Most megnéztem neked, egy junior (160*700-es) alap ágykeret ágyráccsal, plusz szivaccsal mindenestől (még a tetején van egy részen leesésgátló is) kijön 18 ezerből, akkor mi a viharnak venne bárki használtan olyat, aminek a kárpitozása közel ennyi.(Sniglar ágykeret ágyrácsostól, vyssa matraccal) Nem örök élet nyilván, de egy darabig jó szolgálatot fest, aztán le lehet cserélni, nyilván nem csak egy csúcskategóriás ágyban bír elaludni a gyerek, az IKEA meg azért ne kínai, ha tömeggyártott termékeik is vannak, mégiscsak megbízható minőség. Szerintem.
2017. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
160*70-est akartam írni természetesen, a 700 durva volna :D
2017. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En részletre vennék újat ha mar nem lenne ra es kellene. Sok boltban van ilyen lehetőség.
2017. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

3 éves lányunknak kerestünk gyerekágyat (160x80) és újként egy vagyon ha az ember normálisat szeretne (én ragaszkodtam a fához és hogy kivehető matracos legyen, tehát nem heverő).

70ezerből jött volna ki ágy plusz matrac. Ismerősöm rábeszélt, hogy nézzem meg használtan, találtam is szépet 30.000ért matraccal együtt, a matrac 1 évet használt. Lemosom, lefestem, matracot fertőtlenítem és teljesen jó lesz. Úgy voltam vele, hogy ha a matrac nagyon ramaty állapotban lenne akkor azt veszek bele újat, de tényleg hibátlan.

2017. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk is aktuális ez a kérdés. Ideje lenne ágyat venni, de most nem állunk úgy még pá hónapig. Én nem veszek használtat, se olcsóbbat, ami nem felel meg, inkább várok, és egy normálisat kap, amit felnőtt koráig tud akár hazsnálni (max. matracot kell benne cserélni idővel). Szerintem nem éri meg kidobni egy olyan dologra pénzt, amit úgyis lecserélsz hamarosan, csak szükségmegoldás lenne addig. Mert ugye ha meg vagy szorulva, 8+15 ezer is hatalmas pénz, nem kéne kidobni.
2017. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk nem lesz gyerekágy, csak egy nagy szivacs. Ha onnan esetleg leesik nagyobb korában, az sem baj, meg nekem sem kell az amúgy is szar derekammal hajolgatni :)
2017. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért az világos mindenkinek ,hogy a kórházban is csak a huzat van cserélve ? Ugyan mi baja lehetne a használt matractól? Kárpitos felújítja és ennyi. Gondolom van lepedő is a világon . Muszáj így lenézni azt akinek nincs annyi pénze?
2017. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsó mire áthúzatja és megveszi kb ott tart mintha újat venne.
2017. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!