Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes bérletet pontosan...

Kisgyerekes bérletet pontosan hogyan?

Figyelt kérdés

Bocs, nem értem a BKK oldalát. Be kell mennem a kormányhivatalba es kérnem egy igazolást a berlethez? Ott tudni fogjak, hogy mit kell adni? Melyikbe kell? (Budapesti vagyok.) Kozpontiba vagy kerületi is jo? Aki postán kerte, annak mennyi idő alatt jött meg?

Köszi elore is.


2018. jan. 11. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, es manapság igazolványkepet hol lehet csináltatni? (Mondjuk nem értem minek, a teljes áruhoz sem kell...)
2018. jan. 11. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem elég a kerületibe menni!
2018. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En neten irtam a csaladtamogatasi osztalynak, ahonnan a gyest/csaladit kapom, megirtam az adataimat es h ilyen igazolasra van szuksegem - kikuldtek mailben 1-2 napon belul (postan is utana par nappal), kinyomtattam, elmentem a bkk berletpenztarhoz, mondtam h itt az igazolas, a kep, adjon berletet. Ennyi volt.

Igazolvanykepet csinaltathatsz barmelyik metromegallonal levo automataban, vagy fotos boltban. (Vagy magadat lefotozod es a DM-ben kinyomtatod)

2018. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a CSED idején az OEP-hez mentem be és ott egyből tudták mit kérek.

Ahogy elkezdődött a GYED-em, automatikusan postán kiküldik nekem, hogy új státuszom lett. Értesítenek, hogy innentől GYED-et kapok. Na ezzel a levéllel mentem be a BKK ügyfélszolgálatára (bármelyik metró aluljárós irodájuk) és elfogadták.


Szóval ha postán kaptál bármilyen olyan papírt, amiben leírják hogy te, név szerint ellátásban vagy (pl leírják az összeget, vagy szerepel a folyósítási dátum a papíron) akkor azt elfogadják. Nekik egy papír kell, hogy lássák, névre szólóan te ilyen olyan juttatásban vagy.


Igazolványképet a legtöbb fotó kidolgozó helyen csinálnak. Westendben pl a Pálvölgyi fotónál azonnal lehet (aluljárószint meki közelében). A metró aluljárós bódékat nem javaslom, ott mindig hajléktalanok fekszenek...

2018. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon jófejek vagytok!

6 hónapnál nem régebbi igazolás kell, az nekem már nincs, de akkor írok nekik. A személyes bemenetellel van gondom.

Köszi még egyszer!

2018. jan. 12. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!