Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elég 620 nm es...

Szerintetek elég 620 nm es telek 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Elég jó áron hozzá tudunk jutni egy 620 nm es telekhez, amire 100 nm es ház plusz 20 nm es terasz lenne építve. Magyarán 500 nm üres telek maradna meg. Félek hogy kicsi lesz ez 3 gyerekkel hogy kifutkározzák magukat illetve a trambulin medence hinta homokozó elfér e rendesen.
2018. jan. 19. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahhoz elég, hogy kifutkározzák magukat, hinta, homokozó és medence is elférne. De kertészkedni már nem fogtok tudni, ahhoz nem lesz hely, de ha nem akartok zöldségeket/gyümölcsöket, akkor elég.
2018. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Idén is 3 sor borsót és kb 5 tő paradicsomot ültettünk amit a gyerekek leszedtek napközben és meg is ették. Azt gondoltam hogy gyümölcsfa nem fog már elférni

1

2018. jan. 19. 11:39
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem 100 nm-es ház kicsi inkább ennyi gyerekkel? Nem lesz mindenkinek saját szobája?vagy hogy oldjátok meg?
2018. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Hat kerteszkedni nem fognak talan (bar egy nagyobb konyhakert boven elfer), de hogy a kerdezonek fogalma nincs mennyi munka rendben tartani egy ekkora telket, az is tuti. Funyiras tavasztol oszig, gazolas, osszel naponta levelszedes, telen holapatolas. Kert, medence teliesitese. Permetezes, kartevo irtas, sopres, gereblyezes, ereszcsatorna karbantartas, ha van allat akkor sz@rpucolas. En inkabb azert aggodnek, h 3 gyerek mellett a felere sem lesz idom. A 100nm haz 5 emberre meg nem tudom hogy jott ki, tul kicsi..
2018. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű alaprajzzal egyátalán nem kicsi akkora ház. Teljesen felesleges 20 nm szobákkal számolni. Nálunk 4 gyerek van, az ő szobáik és a hálónk 8-12 nm-re lettek tervezve, hiszen jóformán csak alszik ott mindenki. Folyton a nappaliban / étkezőben tömörülnek. Az a rész nagy, tágas. Ráadásul fűtés és takarítás szempontból is számítanak a négyzetméterek :).
2018. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom 4es..miből gondolod, hogy nem tudja? Birom az ilyen kioktató embereket.Milyen szerencse, hogy ilyen sok okos ember van itt, aki megmondja a tutit.
2018. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem kioktatásképp, de tök egyszerű. Fogj egy papírt, és firkáld le nagyjából méretarányosan. Szerintem nagyon pici lenne a telek, ismerősömnek akkora van, onnan van csak "tapasztalatom". Van rajta egy 90 m2 körüli ház, egy fedett kocsibeálló, szerintem a maradék már nem is kert, csak inkább valami kiülős rész... Persze túlzok, de érzékeltetésképp mondom. Oda még medence, hinta, homokozó? Szerintem úgy, hogy hintázás közben az egyik lerúgja a másik fejét a medencében... Futkosni meg aztán végképp.
2018. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Onnan tudom, h en ilyen helyen elek, oszinten, ellensegemnek se kivanom. Vegtelen mennyisegu penz, allando lelkiismeretfurdalas h jaj meg kene csinalni ezt meg azt...ha megcsinalom, orakig tart. Ha a ferjem csinalja, akkor a szabadidonk rovasara megy. Ha kertesz csinalja, draga. Es ugye ott a haz meg a 3 gyerek mellette. Nekem 1 van de elhagyom az agyamat a munkatol. Ja es a mostani ido meg..? Ki sem tudok menni a gyerekkel a nagy udvarra, mert uszik minden a sarban. Persze takaritani kell, allhatok orakig a nyalas undormany idoben, kezem lefagy, amit felsoprok tiszta nyalka, ahol fel kene mosni meg se szarad...Oktobertol marciusig csak gumicsizmaban lehet kozlekedni a kertben...Nem kioktataskepp irtam, de gondoljon bele a kerdezo...
2018. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilván belegondolt. Nekünk 900 négyzetméteres a telkünk. Engem is sokszor figyelmeztettek rá, hogy hú az milyen nagy.. Nyilván tisztában van vele az ember, valószìnű nem panelban szeretne lakni a kérdező. 5-600 nm egyáltalan nem olyan hatalmas..
2018. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok milyen egy kertes házban élni. Egy 900 nm es telken nőttem fel. Majd 6 évig panelban laktunk a férjemmel és már 3 éve egy 800 nm es telken vagyunk. Van egy cseresznyefa meg egy barackfa. Illetve egy óriàsi nyár fa. Tudom milyen a levélszedés mert kb szeptemvertől decemberig minden nap levelet szedek olyan nagy a fa. Szóval tudom milyen kertes házban lakni.

Csak arra voltam kiváncsi hogy aki kb ekkora telken van az rendesen elfér e nem e túl kicsi. A ház meg bőven elég. Nagy amerikai konyhás nappali 4 szoba gardróbbal. A szobába csak aludni járunk be illetve a gyerekeknek egy asztal a játékok meg elférnek. Most kb 80-90 nm es házban vagyunk, bőven elférünk.

2018. jan. 19. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!