Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kozlekedtek 20-26...

Mivel kozlekedtek 20-26 honapos gyerekkel, ha nem babakocsival, es nem is gyalog?

Figyelt kérdés

A futobiciklihez meg kicsi, a legkisebb merethez ugyan leer mar a laba, de nem tudja megtartani a sulyat, eldol vele, meg nem erzett ra. A kismotorral, amit kaptunk eldol. A triciklihez meg nem er le a laba, hogy tekerni tudja rendesen, igy csak a foldon huzza a labat. Nagyon lassan haladunk, mert minden fuszalat megvizsgal, amivel semmi gond nincs, ha epp nem kell sietni valahova, vagy ha o nemfarad el. A babakocsiba jelenleg nagyon nehez beultetni, nagyon nem akarja, nemszivesen eroltetem, de eddig nem nagyon talaltam mas megoldast. Csatos hordozoban is szoktam vinni, de azt most ugyanugy elutasitja kulteren, meg mar nehez is a sulya.


Mi maradt? Esetleg olyan domper vagy muanyag auto, amilyen a kismotor, csak autos verzioban? Ti mivel kozlekedtek setalosabb terepen, viszonylag nyugodt, kertvarosi kornyezetben?



#közlekedés #kismotor #kusauto #2 evessel
2018. jan. 12. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Vagyis 2 éves gyerekkel?

Én csatos hordózót használtam már ebben a korban, babakocsink soha nem volt.

Pár másodperc levenni-feltenni a gyereket.

2018. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk van teiciklink amit én tudok tolni és irányítani, be is lehet kapcsolni (nem esik ki). Babakocsihoz már nagy, így ebbe teszem ha elfáradt.
2018. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

2, babakocsihoz miért nagy?

Amíg nem tud jönni, kicsi.


Ha sietni kell, babakocsi. Ha visítana (nem teszi) is tolnám tovább halál nyugodtan. Nem bírom el háton, nem bírom kézben, akkor ez van.

2018. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert az enyém 2,5 éves már de köszi a lepontozast. Magas is a korához képest, furán néz ki hogy babakocsiba tolom, úgy h a kortársai már mind szaladnak vagy motoroznak stb.
2018. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Valakiárulja már el hogy a tolókaros tricikli mennyivel jobb mint a babakocsi? Ugyanúgy ül benne a gyerek, és ugyanúgy tolod.

Csak epp rohadt kényelmetlen a gyereknek is meg neked is.


Kérdező az én 2,5 évesem babakocsival jön, ez nem kívánságműsor.

2018. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

4, az enyém is 2,5 és 98-as ruhát hord lányként (egy fejjel magasabb a vele egykorú lányoknál), de ez nem akadály. 1,5 éves korában vettünk új kocsit, simán elférne még 4 évesen is benne, olyan szuper járgány.

Egyébként nem használjuk napi szinten, 2-3 km távolságra elindulok vele gyalog, de a város másik felére vagy bevásárláshoz már/még viszem a kocsit (legfeljebb a szatyor utazik).

2018. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem fura de mindegy.

Egyébként miért lenne kényelmetlen? Fiam szereti, sokszor tekeri ő is, meg csenget. Nekem sem kényelmetlen. Miről beszélsz?

2018. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként meg a kérdésre válaszoltam, ami az volt h mivel közlekedünk ha nem gyalog és nem babakocsival. Triciklivel.
2018. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Kisfiam másfél éves. Mostanában motorral megyünk majdnem mindenhová. Néha megunja, akkor sétál, ha azt megunja, akkor megint felpattan rá. Leér a lába rendesen a kismotorról?
2018. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha menni kell reggelente meg délután haza, az rohadtul nem kívánságműsor, hanem a gyors és biztonságos haladásról szól, ezért babakocsi. 2 éves, már szívesen jönne szabadlábon, de amíg kitépi a kezét meg lefekszik bárhol, ha nem arra megyünk, ahigy ő szeretné, addig a babakocsi a biztonságos. A hordozást már nem viseli el, és szintén túl nagy és nehéz. Bóklászni, felfedezni tud otthon a kertben vagy a játszótereken.
2018. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!