Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jártatok úgy, hogy a gyerek...

Jártatok úgy, hogy a gyerek oviban nagyon összebarátkozott egy másik gyerekkel, viszont a gyerek szülei erősen antipatikusak voltak?

Figyelt kérdés
Ez ugye nagyban nehezíti az ovin kívüli összejárást.
2017. dec. 5. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell összejárni. Meghívjátok magatokhoz a gyerkőcöt, s ha mázlitok van, ők is a tiédet.
2017. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van ilyen. Én nem engedem el olyanhoz, akiben nem bízom meg. Találkozunk velük rendezvényeken, játszótéren. A gyerekek együtt vannak az oviban. Pont elég.

Nem az a gond delük, hogy nekem nem szimpatikusak, hanem a gyerekeik összes barátjátról nagyon csúnyán beszélnek. Nem akarunk ebbe a "körbe" bekerülni.

2017. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szimpatikus családokkal sem járunk össze ovin kívül. Egész nap együtt vannak az oviban, kb. minden második hétvégén van egy szülinap, jó időben meg az ovi közeli játszótereken általában megbeszélés nélkül is összefutunk pár ovistárssal. Szerintem ennyi pont elég, többre nem is nagyon lenne időm.
2017. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ez elég necces ügy (miért antipatikus, meg lehet-e magyarázni a gyereknek, hogy miért nem kedveljük Danika szüleit stb.). Ha van a közelben játszótér, én ott "bandáztatnám" a gyerekeket ovi után még egy fél órát, max. egyet, aztán irány haza.
2017. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem jarnek ossze veluk. Eleg sok baratja lesz elete soran es eleg gyakran fogja valtani oket..
2017. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A szülőket nem szeretnénk gyalázni a lányunk előtt. Egyrészt lesz még elég ideje előítéleteket felszedni, másrészt ha a másik gyereknek visszamondja, neki okozunk lelki kárt.


A szülők simán csak idegesítőek. Okoskodnak, mindenbe bele akarnak szólni, a csoport szülői közösségében basáskodni próbálnak. Amolyan ki-ha-én-nem típusúak. Nekünk ez nem szimpatikus, de a konfliktusokat kerültük.

2017. dec. 18. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!