Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 hónapos a lányom, az normáli...

9 hónapos a lányom, az normális hogy már akar járkálni, próbálkozik? De csak amikor egyedül játszik én meg takarítok vagy vmit csinálok és nem figyelem őt. Feláll az ágy szélébe kapaszkodik és próbál menni, neha sikerül neki.

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szégyenlős. :D


Na jó, valójában inkább azért csinálhatja szerintem, mert szeretne menni utánad, vagy egyáltalán csak felhívni magára a figyelmedet. Ha ott vagy mellette, akkor nem kell ilyen extra mutatványokat bemutatnia érte. :)

2018. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha ide akar jönni hozzám akkor ide mászik:D
2018. jan. 20. 14:25
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális hogy kilenc hónaposan kapaszkodva próbálkozik a járással. Amikor nem figyelsz rá. Amikor ráfigyelsz, és hívod, mászik, mert örül, boldog, és biztosan oda akar érni hozzád. Mászva még biztonságosabb neki.
2018. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elaltattam őt kicsit még feküdtem mellette utána kimentem a szobából néztem a tv-t ő meg kb 10perc mulva kisétált utanam cumival a szájában nagyon cuki volt:D csak azt nem tudom mibe kapaszkodott ott ahol nincs semmi. És ha jól tudom az ajtó is zárva volt
2018. jan. 20. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!